Sari la conținut

Cerere Resurse Palash - Fonts, Particule, Shapes.


Maxwell

Postări Recomandate

Salut as vrea si eu aceste resurse de pe aceste avatare daca se poate.

6hAEu2F.png- Font; kboNklT.png - Font; 678n9oD.png - Font; cCt6LA3.png - Font; kCBI9Ek.png - Font; 5YmuIy5.png - Font; KVUZ244.png - Font; Pq3w1AO.png - font; rBPkD9K.png - Font; LnheU5F.png - Font, particulele cu acele inimioare; 0igvq1d.png - Font, si acel shape care contureaza textul si este pana mai sus; vPhlfTY.gif  -  Font; vGThcAz.png - Font; Shape;

6R27Zqq.png - Font; HM4c9B9.png - Font principal si secundar aici; keWrXzl.png - Font; rloTRzq.png - Font; C0trMqZ.png - Font; xXmU1Et.png - Font, si acel shape sau bursh cu acea stea de sheriff, 2oadmug.png - font; 1TuCc2b.png - font; H8kTvag.png - font; ByHxYgQ.png  - font;  @OREO te rog eu daca ai putea sa ma ajuti la alte tale please; g36QsWx.png - Font principal, A4zM1KA.png - Font principal,97llBEW.png - Font principal, D4CQhLW.png Font principal ( special force) NkZdEjh.png - font princpal si cel secundar(lighting); K5QSM3V.png - font principal, 66L7wOT.png - font principal, GZ96bZb.png - font principal, 4hcvd8Z.png - font principal si acele linii de pe text ca si un pattern; GTXx2J5.png - text principal; cRCkCQc.png - text principal; SksyMLh.png - text principal; 4R5V2SD.png - text principal. @eL DrAg0 Ma poti ajuta si tu la astea? te rog.

GFX Designer

Nu îmi cereţîn PM avataresemnături/ logosgrade/ etc. Faceţi cerere!

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fonts

 

g36QsWx.png - Star Jedi,   D4CQhLW.png - Roundabout/Abastina, NkZdEjh.png - Beauty,  GZ96bZb.png - Blackoninaut BRK

 

SksyMLh.png - HarjunA,   4hcvd8Z.png - Ants Valley,  66L7wOT.png - Wolfenstein, cCt6LA3.png - PR Viking

 

4R5V2SD.png - Athletic, ByHxYgQ.png - GreatShadow, la restu' numai stiu

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.