Sari la conținut

Problema ban Fortnite


Daria.

Postări Recomandate

  • Tip Problema*:Ban pe Fortnite
  • Locatie problema*:-
  • Descrierea clara a problemei: Am jucat cu hack-ul  si am luat HWID BAN adica ban pe hardware
  • De cand intampinati aceasta problema ?:o luna
  • Ce masuri ati luat in vederea remedierii problemei? :Pai vreau sa imi iau un hardware nou dar as dori sa stiu daca o sa ma pot juca iara dupa adica daca pc-ul il detecteaza ca unul nou
  • Detalii*:nu
  • Haha 1

76561198315025420.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gasesti o gramada de aplicatii care iti schimba hwid-ul dar ai grija la ce instalezi

Sugestia mea este sa cauti pe youtube sau alte forumuri ca sa intelegi cum sta treaba cu hwid ban-ul iar dupa sa cauti un fix ca sunt foarte multe video-uri cu diferite metode, dar din nou, ai grija la ce instalezi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai acest tutorial care sper sa te ajute.

Pe langa acel video ai si numeroase forumuri. GOOD LUCK.

P.S:Atentie la ce instalezi.

  • Haha 1

"Be careful who you trust, the devil was once an angel."

| 𝕾𝖙𝖊𝖆𝖒 | 𝕸𝖚𝖘𝖎𝖈 𝕿𝖗𝖆𝖉𝖊 𝕷𝖎𝖓𝖐 |

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

6wc1aeB.gif
76561198282438000.png
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.