Sari la conținut

Reclamatie Tudor


OpenGL

Postări Recomandate

1. Numele tau ( din joc ) :I love the dark
2. Numele celui reclamat:tudorcnt;N1
3. Steamul celui reclamat:https://steamcommunity.com/profiles/76561198853606018
4. Motiv:Toxicitate
5. Dovada:https://imgur.com/a/99gFYIA
6. Alte detalii:Deci w1ndows imi spune mie ca nu iau helper,si sunt copil ma injura de mama si de mortii parca el imi stie mortii mei...,dupa i am zis du te  ma drq ca nu ai ce vorbi cu mine..si dupa 30secunde imi da ban tudorcnt ; N1 .Eu nu am deranjat pe nimeni pana acum,nu cred ca am injurat pe cineva dp comunitate.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Contra,In primul rand a fost toxic cu toata lumea mai intai cu mine ca de ce nu am scris primile 4 numere 50..si

ii spun logic ca am scris 4 numere din mijlocul cnp-ului...dupa incepe incet incet incepe sa spuna ca nu merit helper si ma ameninta ca ma spune la Night si kkt de astea....Dupa intervine w1nd0ws si spune ca darky nu o sa primeasca helper in veci.In cloncluzie cred ca meriti mai mult de 2 zile.

  • Sad 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Contra,In primul rand a fost toxic cu toata lumea mai intai cu mine ca de ce nu am scris primile 4 numere 50..si

ii spun logic ca am scris 4 numere din mijlocul cnp-ului...dupa incepe incet incet incepe sa spuna ca nu merit helper si ma ameninta ca ma spune la Night si kkt de astea....Dupa intervine w1nd0ws si spune ca darky nu o sa primeasca helper in veci.In cloncluzie cred ca meriti mai mult de 2 zile.

Sayanje imi poti spune tu mie cu cine am mai fost eu toxic pana acum?Astept Dovada de la tudor daca are =)))

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Contra am spus ca nu o sa meriti helper in viata ta , pentru ca ai injurat staff u si toata lumea stie ca esti toxic {app e Taken}

Toata lumea stia ca sunt taken doamne,si imi poti spune tu mie pe cine am mai injurat eu din stcaff.

contra din contra tu esti toxic si n ai sanse la helper mai ales cu amenintarile alea ca ma astepti in la tine in oras....

As zice sa mai treci pe la scoala..nu sunt toxic eu.stai calm

 

 

 

Editat de I love the dark
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 minute ago, I love the dark said:

Contra am spus ca nu o sa meriti helper in viata ta , pentru ca ai injurat staff u si toata lumea stie ca esti toxic {app e Taken}

Toata lumea stia ca sunt taken doamne,si imi poti spune tu mie pe cine am mai injurat eu din staff.

 

 

 

Ai dovezile mai sus...Vezi pe cine ai injurat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

4 minutes ago, I love the dark said:

Contra am spus ca nu o sa meriti helper in viata ta , pentru ca ai injurat staff u si toata lumea stie ca esti toxic {app e Taken}

Toata lumea stia ca sunt taken doamne,si imi poti spune tu mie pe cine am mai injurat eu din stcaff.

contra din contra tu esti toxic si n ai sanse la helper mai ales cu amenintarile alea ca ma astepti in la tine in oras....

As zice sa mai treci pe la scoala..nu sunt toxic eu.stai calm

 

 

 

Și cam așa erai tu pe server.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Respins, banul ramane.

 

T/C

  • Love 1

"Don’t think I don’t see you haters, I know y’all in disguise"

“The realest people don’t have a lot of friends.”

"Reality is wrong. Dreams are for real."

★ ——————————————————————————————————————— ★

 

 

Discord_Server_OLD.USP.RO.pngSteam_Group_OLD.USP.RO.png

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • .RockY a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.