Sari la conținut

[Interviu] TwiX - Administrator USP ROMÂNIA (2020 version)


case

Postări Recomandate

yFKMoW7.png

 

Salut, bine v-am gasit la un nou interviu. De data aceasta il voi intervieva pe Administratorul comunitatii, @TwiX

 

O să începem cu câteva informații despre viața reală, care ar fi numele tău, vârsta și locul natal.

 

  • @case: Care este numele tău, câți ani ai și de unde ești?
  • @TwiX: Ma cheama Stelian, da mi se zice Steli, 20 de ani si s constantean.

 

  • @case: Cum decurge o zi din viața ta?
  • @TwiX: Depinde de zi, in timpul facultatii sunt aproape toata ziua plecat la cursuri alea alea, seara daca intra un fotbal si o bere, berea i temelia mea. Asa cand n am cursuri sau sunt in vacanta dorm ca vaca, iesit in oras, masina si clasic fotbal.

 

  • @case: Care sunt hobby-urile tale preferate?
  • @TwiX: Chitara, ma mai apuca pandaliile, fotbalul si sportul national, trag de halbere.

 

  • @case: Care este mancarea ta preferata? Dar bautura?
  • @TwiX: Doneru ala blanao de la dabo, reteta clasica de la mare. Bautura, cola si alcool? Repet, berea i temelia mea.

 

  • @case: Cum te-ai descrie în câteva cuvinte?
  • @TwiX: "Tanar si ma doare n pla"

 

  • @case: Pentru ce merită să suferi în viață?
  • @TwiX: Pentru absolut nimic. Doar daca ai un tel bine stabilit in viata, merita sa te lupti pentru el ca nu merge cu jumatati de masura, 100% reasons to remember the name ca si cum.

 

  • @case: Unde ți-ai dorii să mergi pentru o perioadă lungă de timp?
  • @TwiX: Mykonos, cu o bere rece la plaja? Nu ti surade si tie? Hai ca ti surade.

 

  • @case: Pe o scara de la 1 la 10, ce nota ti-ai acorda?
  • @TwiX: A dq intrebare capcana. Ba daca ma intrebai pe o scara de la 1-10 cat de prost is ti as fi raspuns direct scara. Dar asa...hmmm...7-8, ma tradeaza limbaju vulgar.

 

  • @case: Care este acel lucru pe care ai spus că nu îl vei face niciodată însă l-ai făcut?
  • @TwiX: Ca nu o sa mai las toata materia pe sesiune da ghici ce... :))) yep, ti ai raspuns singur.

 

  • @case: Cand erai mic, ce doreai sa te faci?
  • @TwiX: Salut fiule!

 

Acum începem cu câteva întrebări legate de forumul nostru Usp România.

 

 

  • @case: Cand si cum ai auzit de USP?
  • @TwiX: In vara lu 2019 la buleala de pe google, am vazut forumul, lume multa si buna, servere calumea, am zis why not?

 

  • @case: Ce parere ai de staff-ul comunitatii?
  • @TwiX: Vad ca s a marit, ma bucura asta. N am nimic sa zic de rau la nimeni, toti sunt pe tarlaua lui sa zic asa, isi face fiecare treaba ca la carte.

 

  • @case: Cum te intelegi cu stafful comunitatii?
  • @TwiX: Pe o scara de la 1-10, 9 sa zic, am mai avut mici divergente dar au trecut. Am schimbat vorbe cu toti, oameni de drum, hai la o bericica mica, dau primul rand, cu capu pe umeri, caterinca si au toate tiglele pe casa.

 

  • @case: Ce crezi ca ar trebui schimbat? Atat pe forum cat si pe teamspeak?
  • @TwiX: Nimic momentan, totul merge struna, ideile vin pe parcurs dar acum n am nicio idee.

 

  • @case: Enumera 5 persoane cu care te intelegi din staff si spune la fiecare motive pentru care i-ai ales..
  • @TwiX: @snd @case @VladTheMLGPro 乡 @RockYCu ei am tot vorbit pe ts, discord etc, si n am ce sa le comentez, jos palaria. 

 

  • @case: Te-ai gândit vreodată să renunţi la comunitate? Dacă da, de ce?
  • @TwiX: Nu, m am plantat aici naiba. N am de gand si n o sa am de gand.

 

  • @case: Cine crezi ca este cel mai activ din stafful comunitatii?
  • @TwiX: Narodu de tine.

 

  • @case: Cum vezi comunitatea noastra peste 1 an?
  • @TwiX: Nu stiu ce fac maine d apai sa ma gandesc pentru 1 an :))) vad multe servere in schimb, presimt. Aparem pe prima pagina la cancan jnebun.

 

  • @case: Ce mesaj ai pentru membri comunitatii?
  • @TwiX: Va jigneste cineva? Inghititi cat puteti ca voi sunteti cumva oglinda comunitatii, da stiu,vorbeste jegu de mine care din 3 cuvinte, 4 sunt injuraturi. Nu exagerati cand aveti dreptate si bateti l pe prost cu propriile arme. Scoate ti o la timp :))))))) cel mai bun sfat. Fiti cu minte nu cuminti!

 

  • @case: Multumesc ca ai acceptat invitatia mea de interviu pentru anul 2020. Bafta la ceea ce faci in continuare!
  • @TwiX: Hasta la vista bitchachos. Ba nu glumeam cu berile, haida sa bem dau primul rand, ne matolim bine.

 

 

Ce parere aveti?

 

  • Like 2
  • Love 3

" Beneath this mask there is more than flash.

Beneath this mask there is an idea, and ideas are bulletproof. "

"“I was silent, but I was not blind.”

JrydLpv.gif

www.usp.ro

Discord: case#6459

My servers & USP SERVERS:

b_350_20_323957_202743_f19a15_111111.png

b_350_20_323957_202743_f19a15_111111.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Angrry™ fixat și nefixat acest topic
  • Angrry™ nerecomandate și Recomandate acest topic
  • Angrry™ a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.