Sari la conținut

Reclamatie Iulianu


bodo56

Postări Recomandate

  • Nick-ul tău: ItsCrappy
  • Nick-ul adminului reclamat: Iulianu
  • Data și ora: 17:00 / 10.02.2020
  • Motivul reclamării: nu isi face datoria ca admin
  • Dovadă: https://imgur.com/a/MbgIpAF
  • Alte precizări: Eram tero si  cand a  ajuns primu la  sfarsit de mapa a m dat free, el mi-a dat hs si i-am zis lu Iulian sa ii dea slay, el cu arongata mi-a zis ca  nu ii spun lui ce sa faca si asa am ajuns aici. In regulament scrie clar ca daca  ct nu da arma la free primeste slay.
Editat de bodo56
  • Haha 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1. I-am zis ca nu mi spune el ce sa fac deoarece tot spama sa ii dau slay.
2. Nu i-am dat slay deoarece tineam cont a doua oara cand nu dadea arma la free si dadeam direct ban. Dar zarul a spus in chat ca crappy ar fi tras in el, apoi se contraziceau unul cu celalat de accea am decis sa nu dau slay.
3. Cred ca mi fac datoria de admin destul de bine.

Editat de Iulianu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asta nu este un motiv sa faci reclamatie

Iulianu chiar isi face foarte bine datoria de admin...ramane la latitudinea lui daca respectivul merita slay sau nu

FREE se da la inceputul rundei..nu cum ai dat tu la sfarsit..cand deja ajunsese ct la tine

  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 14 minute, Vardy a spus:

asta nu este un motiv sa faci reclamatie

Iulianu chiar isi face foarte bine datoria de admin...ramane la latitudinea lui daca respectivul merita slay sau nu

FREE se da la inceputul rundei..nu cum ai dat tu la sfarsit..cand deja ajunsese ct la tine

T/C. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • eXo a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.