Sari la conținut

[Interviu] Panda - Super-Moderator USP ROMÂNIA (2020 version)


case

Postări Recomandate

yFKMoW7.png

 

Salut, bine v-am gasit la un nou interviu. De data aceasta il voi intervieva pe super-moderatorul comunitatii, @Panda

 

O să începem cu câteva informații despre viața reală, care ar fi numele tău, vârsta și locul natal.

 

  • @case: Care este numele tău, câți ani ai și de unde ești?
  • @Panda: Numele meu este Alin, am 19 ani si sunt din Bucuresti.

 

  • @case: Care este hobby-ul tau preferat? De ce?
  • @Panda: Imi place sa inot. Ma relaxeaza si-mi da o stare de bine.

 

  • @case: Cum decurge o zi din viața ta?
  • @Panda: Ma trezesc, imi fac rutina de dimineata, merg la liceu pana la 13:30, apoi ajung acasa, invat putin pentru bac, apoi ies cu iubita mea.

 

  • @case: Ce gen de muzica asculti cel mai mult?
  • @Panda: Manele.

 

  • @case: Ce înălțime ai? Dar kg?
  • @Panda: Am 1,84 si 78kg.

 

  • @case: Care a fost cea mai mare provocare cu care te-ai confruntat pana acum?
  • @Panda: Nu a existat vreo "provocare" pana acum, in viata mea, care sa ma fi pus la incercare si cu care sa ma complic.

 

  • @case: Ce filme/seriale îți plac?
  • @Panda: Filmele/Serialele romantice/cu tenta sexuala.

 

  • @case: Unde te vezi peste 10 ani?
  • @Panda: Nu stiu sigur daca o sa raman in Romania, dar probabil o sa detin o firma in domeniul in care o sa activez. Sunt sanse sa ma mut in alta tara.

 

  • @case: Unde ți-ai dorii să mergi pentru o perioadă lungă de timp?
  • @Panda: Republica Dominicana.

 

 

Acum sa continuăm cu câteva întrebări legate de forumul nostru Usp România.

 

  • @case: De ce USP? Cum ai auzit de USP
  • @Panda:  Cunosc comunitatea de cel putin 2 ani, pe vremea cand se numea EVICT. Am auzit de ea prin intermediul unui server pe care jucam.
    Mi-a placut comunitate si vibe-ul pe care-l oferea si am decis sa raman in continuare.

 

  • @case: Pe ce servere ale comunității ai jucat până acum?
  • @Panda: HNS, OLDCS, ARENA, BHOP, SURF, AWP, GO, JB, DR, BB - in principal cam pe toate care au fost pana acum.

 

  • @case: Ce părere ai despre administrația comunității?
  • @Panda: Sunteti foarte implicati in ceea ce faceti si va dati interesul, ceea ce apreciez maxim.

 

  • @case: Unde vezi comunitatea peste 2 ani?
  • @Panda: Tot in top, cum este si acum.

 

  • @case: De ce ai ales sa faci cerere pentru moderator?
  • @Panda: Hmm..Asta s-a intamplat acum 2 ani, cred. Pai, am zis sa incerc, deoarece, cum am zis mai sus, am vazut un potential si o implicare din partea staff-ului la vremea respectiva.

 

 

  • @case: Cu cine te înțelegi cel mai bine din staff-ul administrativ?
  • @Panda: Ma inteleg foarte bine cu toti enumerati, insa cel mai des cred ca vorbesc cu @PorcusorulMagic.

 

  • @case: Ce consideri că trebuie schimbat comunității? Atât forumului cât și ts-ului sau serverului de discord
  • @Panda: Nu trebuie schimbat nimic.

 

  • @case: Vei fi alături de comunitate si în perioadele mai grele ale ei?
  • @Panda: La fel cum am fost si pana acum.

 

  • @case: Cine crezi că este cel mai activ din staff-ul comunități?
  • @Panda: Tu,presupun.

 

  • @case: Ce mesaj ai pentru membri comunității?
  • @Panda: N-am un mesaj specific. Sa ramana alaturi de noi si sa ne sustina prin prezenta lor atat pe forum, cat si pe servere, ar fi cel mai bine.

 

  • @case: Iti multumesc de interviu si iti urez multa bafta!
  • @Panda: Te pup!

 

Ce parere aveti?

 

 

  • Like 2
  • Love 3

" Beneath this mask there is more than flash.

Beneath this mask there is an idea, and ideas are bulletproof. "

"“I was silent, but I was not blind.”

JrydLpv.gif

www.usp.ro

Discord: case#6459

My servers & USP SERVERS:

b_350_20_323957_202743_f19a15_111111.png

b_350_20_323957_202743_f19a15_111111.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nice

  • Love 1

"Be careful who you trust, the devil was once an angel."

| 𝕾𝖙𝖊𝖆𝖒 | 𝕸𝖚𝖘𝖎𝖈 𝕿𝖗𝖆𝖉𝖊 𝕷𝖎𝖓𝖐 |

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

6wc1aeB.gif
76561198282438000.png
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Looking good 👌😘

  • Love 1

                                                                                             spacer.png                                                                                                                                                                  

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.