Sari la conținut

Reclamatie RadHe


The Flash ⚡🚀

Postări Recomandate

  • Nick-ul tău: The Flash
  • Nick-ul adminului reclamat: Radhe
  • Data și ora: 2:23 (aprox) - 23 ianuarie 2020
  • Motivul reclamării: Schimba harta aiurea + ban fara motiv.
    • Dovadă: Dovada pt. ban: Ve7AgRD.png
      Dovada pt. mapa:             KpiLrVf.png
  • Alte precizări: Ma joc seara de seara pe server doar pentru ca este freerun noaptea, astept sa se schimba harta si el o pune inapoi pe cea care a fost deja.
    Pai asa va donez si eu 20 de euro, banez toti jucatorii si ma joc singur pe server.

 

Editat de The Flash ⚡🚀
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

9 hours ago, The Flash ⚡🚀 said:
  • Pai asa va donez si eu 20 de euro, banez toti jucatorii si ma joc singur pe server.

 

Nu dam grade pe donatii.

Apropo, nu e de rahat serverul, e 1000fps, te blochezi in surf de la wavebug, asa e facut engine-ul.

Oricum, nu mi se pare corect ce a facut Radhe, am vazut ca a spus ceva de flood, poate facem si o reclamatie la provider.

Astept raspunsul lui Radhe

  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 12 minute, VerdecrYL a spus:

Poate are Radhe un motiv mai bun pentru care ti-a dat ban, caci motivul pe care l-ai pus tu, nu se pedepseste niciodata cu ban permanent.

Nu este prima oara cand da Permament.. a mai dat odata unui player care a injurat de cateva ori...asta nu e motiv sa dai permanent +nici nu ai voie sa dai permanent @olarualexandru

  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

2 hours ago, mrshark45 said:

Nu dam grade pe donatii.

Apropo, nu e de rahat serverul, e 1000fps, te blochezi in surf de la wavebug, asa e facut engine-ul.

Oricum, nu mi se pare corect ce a facut Radhe, am vazut ca a spus ceva de flood, poate facem si o reclamatie la provider.

Astept raspunsul lui Radhe

1000 tick, stiu. Daca ai mai mult de 200 fps, ori undeva pe acolo, ti se blocheaza ca nu sta serverul constant pe 1000 tick. Am probat acum ceva ani chestia asta pe un dedicat cu 32 cpu xeon gold cu 24 gb ram, n-aveam probleme pana nu erau 5 jucatori ca sa afecteze tick-ul.
Oricum, lasand prostiile astea, eu pe chat n-am scris nimic neaparat gresit, pana la urma, ii strict parerea mea si nu cred ca am jignit pe nimeni.

Ce flood si ce provider? 

1 hour ago, VerdecrYL said:

Poate are Radhe un motiv mai bun pentru care ti-a dat ban, caci motivul pe care l-ai pus tu, nu se pedepseste niciodata cu ban permanent.

I-am facut reclamatie ca mi-a dat ban permanent cu motivul "mars".
 

 

47 minutes ago, breaksk said:

Nu este prima oara cand da Permament.. a mai dat odata unui player care a injurat de cateva ori...asta nu e motiv sa dai permanent +nici nu ai voie sa dai permanent @olarualexandru

Nu vreau sa ma bag peste regulamentul vostru sau ceva dar mi s-ar parea corect sa se dea maxim gag, oricum nu prea folosesc chat-ul deci pentru mine tot una ii. In plus, limbajul de genul ii cam "legit" pe server, adica nici nu prea sunt copii, toti aveam 16+.

 

P.S: reclamatia ii si pentru ca a schimbat harta aiurea, a iesit una la vot si a pus-o inapoi pe cea precedenta.
P.P.S: da, nu puteam sa termin harta, nu mai joc cum jucam odata, motiv pentru care am asteptat sa se schimbe dar degeaba.

Editat de The Flash ⚡🚀
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

5 hours ago, The Flash ⚡🚀 said:

1000 tick, stiu. Daca ai mai mult de 200 fps, ori undeva pe acolo, ti se blocheaza ca nu sta serverul constant pe 1000 tick. Am probat acum ceva ani chestia asta pe un dedicat cu 32 cpu xeon gold cu 24 gb ram, n-aveam probleme pana nu erau 5 jucatori ca sa afecteze tick-ul.

Trebuie modificat kernel-ul ca sa ai constant 900+, am testat serverul, e undeva peste 800 permanent.

Joc de 9 ani deathrun, de cativa ani doar 1000fps.

 

In concluzie, Radhe -1, mai aveai un avertisment.

  • Like 1
  • Love 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.