Sari la conținut

Portofoliu - TudorCNT


TudorCNT

Postări Recomandate

La 26.04.2020 la 20:53, StrahaPro a spus:

esti slab

Tu mereu trebuie sa comentezi? pentru ce lasi  un reply daca nu ii lasi un sfat, asa la plesneala "esti slab", va credeti Designerii dar voi un sfat nu ati da, doar sa criticatii stiti, si nici macar nu ai criticat, ai spus ca e slab, intoarce-te pe comunitatea ta daca aici nu stai, esti GFX Designers, dar nici ca postezi.

GFX Designer

Nu îmi cereţîn PM avataresemnături/ logosgrade/ etc. Faceţi cerere!

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

48 minutes ago, Maxwell said:

Tu mereu trebuie sa comentezi? pentru ce lasi  un reply daca nu ii lasi un sfat, asa la plesneala "esti slab", va credeti Designerii dar voi un sfat nu ati da, doar sa criticatii stiti, si nici macar nu ai criticat, ai spus ca e slab, intoarce-te pe comunitatea ta daca aici nu stai, esti GFX Designers, dar nici ca postezi.

imi pare rau ca nu v-am putut da toate resursele mele incat sa va ajut , voi credeti ca asta inseamna "a ajuta"?

cand am facut avatarul cu howl ,i-am dat share screen pe discord incat sa-i arat cum fac avatare insa el radea ca nesimtitul .....

cred ca asta spune mult despre o persoana

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 săptămâni mai târziu...

Asta e  LQ, pune-i un sharpness sau exerseaza la artwork-urile de genu.

8miOnJD.jpg

On 4/18/2020 at 7:25 PM, TudorCNT said:

O05Nlki.png C4MGyBM.png x8hKpcC.png nYSAcWe.png bBZ45Vx.png aTmT9j0.png WkYz6iV.png nXMQ0ii.png yacJSGF.png J98PLNW.png 4LGa5aL.png tKwprnA.pngT19ytc5.png RO6Cp1I.png 4ENx8Xh.png jdOnLT5.png SUJMUGs.png Ae5zZwJ.png

JyWfkaC.png 5Lm2kcq.png 4tkGASI.png VFwMNbE.png OXvslz2.png

fIpARCe.png jMrZc1c.png


 7l7TIcG.png rB9kuFk.png DjytbdH.png YgMtwWS.png

CEL MAI MARE FAIL
pYbUDNv.png

c15ONBh.png

Mai baga niste timp peste blur ca e jale cat si pe text varule, iti zic fara suparare, daca vrei da-mi pm sa-ti arat acolo niste avatare cum trebuie

CSGO AWP PLAYER

 

76561198967206988.png

 

Banner

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

o incercare de border de facecam, mi se misca prost photoshopul, scuzati-mi micile greseli/sau ce o fi.
KULDX0s.png
am pus pe fundalul asta ca sa se inteleaga ce am facut acolo. (tin sa mai mentionez ca e prima data cand fac chestii de genu)

YxetA7T.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 săptămâni mai târziu...

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: Postarea ta va necesita aprobare moderator înainte de a fi vizibilă.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Inserat ca text bogat.   Lipiți ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost restaurat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.