Sari la conținut

Bogdan Andone, după ce a dezmembrat-o pe FCSB, pe Arena Națională: Nu mi-am imaginat un astfel de rezultat sau scenariu


TwiX

Postări Recomandate

9IC13Si.jpg

Tehnicianul formaţiei Astra Giurgiu, Bogdan Andone, a declarat sâmbătă seară, după meciul cu FCSB, scor 3-1, că această victorie este în totalitate meritul jucătorilor săi, care au demonstrat că ”meritau mai mult la echipa naţională”

 

“Nu mi-am imaginat un astfel de rezultat sau scenariu. Mă bucur că băieţii au muncit, au avut spirit de sacrificiu şi determinare. E meritul lor în totalitate. Au dat dovadă de inspiraţie, au avut maturitate şi au demonstrat încă o dată că meritau mai mult la echipa naţională. Nu a fost un meci special absolut deloc. Nimeni nu are absolut nimic de demonstrat. La FCSB m-am simţit foarte bine. Nu este simplu la Astra, dar încercăm să creăm o atmosferă bună şi este o atmosferă bună la echipă. Sunt şi momente când stăm la un pahar de vin sau la un grătar împreună”, a spus antrenorul Astrei la Digi Sport

 

Formaţia Astra Giurgiu a învins, sâmbătă seară, pe Arena Naţională, cu scorul de 3-1, echipa FCSB, într-un meci din etapa a XVII-a a Ligii I, în care gazdele au condus cu 1-0

 

FCSB a deschis scorul în minutul 19, prin Gnohere. Pentru Astra au marcat Alibec ’30, ’60 şi Enache ‘90+6

 

Sursa: stiripesurse.ro

 Κύριε, ἐλέησον!

Oh, on that wide open highway
The life that I'm livin' is a dead man's hand

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • M0NSTER a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.