Sari la conținut

Reclamatie CO-Owner Ryder


bobopais2008 old.usp.ro

Postări Recomandate

Salut,sunt bobopais2008. Da,sunt un cont nou,din acelasi motiv - marele Co-Owner RyDer,care nu pare sa aiba mai mult de 10 ani,imi da ban pe conturi,pe care eu joc legit. Mi-am facut vreo 2 conturi pe care acesta mi le-a banat,din acelasi motiv - "wall",iar de data aceasta "wall+aim". Singura chestie este ca sunt mai skilled,si el nu poate sa faca diferenta intre Skill si Hack. Daca ma duc dupa ei intr-un loc,el crede ca nu ii aud sau ce? Daca ii fac spray bun sa ii dea la cap se numeste Aim? Se numeste skill. Pentru ca nu pot cere suspendarea rang-ului sau,voi cere macar,dar macar sa se consulte cu alt staff inainte de a lua o decizie. Imi place mult serverul. De aceea imi creez conturi noi ca sa joc,dar cand el este pe server,incontinuu se pune pe spectate,eu joc normal,iar dupa imi da ban. Nu stiu cum a ajuns el "Co-Owner",din moment ce vocea lui arata doar ca nu are prea multa experienta in CS:GO si este putin cam tanar sa ocupe un astfel de rang. Daca se poate,sa imi unbanati contul meu main,ca sa pot juca normal,odata pentru totdeauna. Nu am scris aceasta reclamatie cu rautate,din contra,sa il ajut sa se indrepte si sa nu mai ia deciziile asa superficial. Multumesc pentru timpul acordat in citirea acestei reclamatii. Daca aveti sa imi dati un raspuns,trimiteti-l la adresa de e-mail mentionata mai sus.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai un model de respectat + trebuie sa faci cerere unban nu reclamatie https://usp.ro/forum/forum/4281-old-cerere-unban/

 

T/C

"Don’t think I don’t see you haters, I know y’all in disguise"

“The realest people don’t have a lot of friends.”

"Reality is wrong. Dreams are for real."

★ ——————————————————————————————————————— ★

 

 

Discord_Server_OLD.USP.RO.pngSteam_Group_OLD.USP.RO.png

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • .RockY a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.