Sari la conținut

Cerere unban 😀


nOObPoweR

Postări Recomandate

1. Profil jucător: https://steamcommunity.com/profiles/76561198996939746

 

2. Link ban SourceBans: nu imi apare pe sourceban | dar am primit ban la ora 17 { in jur de }

 

3. Descrie situația: jucam cache si a fost mutat unu la noi in echipa a zis ca zic astia de la ct ca am wh si am zis sa joc mai urat atunci{ sa fiu atent }, faza pt care cred ca am primit ban este o runda in care am facut 6k intrand in site a si dupa ma duc mid {catre t spawn } si am auzit scope nu era nimeni de la mine din echipa si am dat ns

 

4. Dovezi: dovada ca am pimit ban ? ... nu am de unde xd . doresc sa vad macar dovada

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asteptam demo.

" Beneath this mask there is more than flash.

Beneath this mask there is an idea, and ideas are bulletproof. "

"“I was silent, but I was not blind.”

JrydLpv.gif

www.usp.ro

Discord: case#6459

My servers & USP SERVERS:

b_350_20_323957_202743_f19a15_111111.png

b_350_20_323957_202743_f19a15_111111.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 10 minute, Angrry™ a spus:

Sigur ai primit ban pe GO?

Pune te rog print-screen din consola cand incerci sa te conectezi.

Cum a zis si angry, te am cautat dupa steam id si tot nu mi da nimic, verifica daca sigur pe GO ai primit ban

 Κύριε, ἐλέησον!

Oh, on that wide open highway
The life that I'm livin' is a dead man's hand

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 oră în urmă, TwiX a spus:

Cum a zis si angry, te am cautat dupa steam id si tot nu mi da nimic, verifica daca sigur pe GO ai primit ban

Și dacă chiar ai primit ban pe Go și acel admin este conștient de asta și nu spune nimic nu-i bine pentru că oamenii stau să se complice, oricum dacă banul chiar este dat pe Go, adminul responsabil rugat să prezinte o dovadă și are la dispoziție încă 17 ore să prezinte o dovadă sau dacă nu o prezintă va primii +warn după cum spune regulamentul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Posibil sa aiba omu ban.. asa a patit si denks cand ii daduse pac pac ban 30 de minute.. atata ca a primit perma in loc de ban 30.

Cine i-a dat ban sa zica ce s-a intamplat.

No scar, but I left my mark

7bTVieB.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

19 minutes ago, Emika said:

Posibil sa aiba omu ban.. asa a patit si denks cand ii daduse pac pac ban 30 de minute.. atata ca a primit perma in loc de ban 30.

Cine i-a dat ban sa zica ce s-a intamplat.

Nu e in ban list. 

 

 

Nu exista banuri care nu pot fi scoase.

 

Asteptam dupa @nOObPoweR sa puna poza la consola cand incearca sa se conecteze pe server si sa confirme daca a luat pe GO.USP.RO ban-ul.

wVVeI.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 8 minute, nOObPoweR a spus:

nu sunt Tudor.... si dc sa ramana banul ? nu conteaza daca este main sau nu .

asta știm, dar chestie este așa... tu erai pe discord cu tudor și când a filmat și după așa că tu ai primit ban pe drept pentru că poate te-ai jucat cu hack sau poate ai primit info de la tudor așa că nu mai am nimic de adăugat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

3 minutes ago, PacPac / Lighting God / said:

asta știm, dar chestie este așa... tu erai pe discord cu tudor și când a filmat și după așa că tu ai primit ban pe drept pentru că poate te-ai jucat cu hack sau poate ai primit info de la tudor așa că nu mai am nimic de adăugat.

se vede si pe filmarea de la tudor cat vobeam noi ... +  se vede si in demo ca era la mine in echipa si a fost in viata in toata perioana in care se presupune ca am "hack"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

31 minutes ago, nOObPoweR said:

nu sunt acolo nu stiu de ce arata dar am zis si in cerere ca nu ma arata pe  sourceban , am cautat si dupa steam_id si nu ma gaseste

 

@PorcusorulMagic @Angrry™ @snd, poate stiti cumva sa rezolvati problema. O sa inchid topicul pana se rezolva.

" Beneath this mask there is more than flash.

Beneath this mask there is an idea, and ideas are bulletproof. "

"“I was silent, but I was not blind.”

JrydLpv.gif

www.usp.ro

Discord: case#6459

My servers & USP SERVERS:

b_350_20_323957_202743_f19a15_111111.png

b_350_20_323957_202743_f19a15_111111.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • case a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.