Sari la conținut

Reclamatie ryder


PacPac / Lighting God /

Postări Recomandate

1. Numele tau ( din joc ) :PacPac
2. Numele celui reclamat:Ryder
3. Steamul celui reclamat: https://steamcommunity.com/id/ryder06gab06
4. Motiv:pai am stat afk pe spectator cu acordul lui night si avand in vedere ca nici nu scrie in regulament ca nu poți sta afk pe spec anumitul ryder mi a dat kick si ieri mi a dat rename si aveam in nume ”go.usp.ro” server din aceias comunitate.... la rename n am apucat sa fac ss ca sa schimbat mapa
5. Dovada: https://prntscr.com/pp57x7
6. Alte detalii: abuz de grad..... eu sugerez warn.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

CONTRA cel mai probabil erai de ceva timp la spec, asa ca kick-ul a fost unul meritat. Poate iti mai aduci aminte ca stateam si eu la spec uneori pe sv, si ma duceam in alta parte, la bucatarie, ma chemau ai mei sa ii ajut cu ceva, sau chiar ma culcam, iar tu ai venit la un moment dat si m-ai amenintat ca imi iau remove, ca asa a zis night, dar tu defapt nici nu vorbisesi cu el iar cand l-am intrebat pe night daca a vorbit ceva cu tine, omu' se mira. Rename-ul l-a dat fara sa-si dea seama ca defapt ai voie cu dns-ul altui server din comunitate, aia e, este si el la inceput, nu mai da cu pietre in el, ca asa ai fost si tu la inceput de "cariera" de admin.

"Don’t think I don’t see you haters, I know y’all in disguise"

“The realest people don’t have a lot of friends.”

"Reality is wrong. Dreams are for real."

★ ——————————————————————————————————————— ★

 

 

Discord_Server_OLD.USP.RO.pngSteam_Group_OLD.USP.RO.png

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 11 minute, ✘RockY✘ | Pvpro.com a spus:

CONTRA cel mai probabil erai de ceva timp la spec, asa ca kick-ul a fost unul meritat. Poate iti mai aduci aminte ca stateam si eu la spec uneori pe sv, si ma duceam in alta parte, la bucatarie, ma chemau ai mei sa ii ajut cu ceva, sau chiar ma culcam, iar tu ai venit la un moment dat si m-ai amenintat ca imi iau remove, ca asa a zis night, dar tu defapt nici nu vorbisesi cu el iar cand l-am intrebat pe night daca a vorbit ceva cu tine, omu' se mira. Rename-ul l-a dat fara sa-si dea seama ca defapt ai voie cu dns-ul altui server din comunitate, aia e, este si el la inceput, nu mai da cu pietre in el, ca asa ai fost si tu la inceput de "cariera" de admin.

da asta cu rename ul am inteles o dar i am spus aseara sa nu mi dea kick ca stau sa fac ore cu permisiunea lui night si m am dus la scoala de dimineata si am lasat afk pe spec si el care stia ca nu trebuie sa mi dea kick totus a facut o iar atunci eram prea distrus si d aia te amenintam, aveam ceva cu tine dar m am inselat si + nici nu i in regulament chestia asta asa ca da...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tocmai am fost informat ca Night defapt nu ti-a dat vreo permisiune sa stai la spec afk in timpul scolii pe server ca sa faci ore, ti-a spus doar sa faci 25 de ore pana vineri.

 

In concluzie, reclamatie facuta aiurea.

Editat de TwiX
Posturi unite, grija la dublu post

"Don’t think I don’t see you haters, I know y’all in disguise"

“The realest people don’t have a lot of friends.”

"Reality is wrong. Dreams are for real."

★ ——————————————————————————————————————— ★

 

 

Discord_Server_OLD.USP.RO.pngSteam_Group_OLD.USP.RO.png

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ti-am dat kick deoarece erai de prea mult timp la spec si orele se fac jucand nu doar sa stai la spec si nici nu mi-ai spus . (Daca iti dadea permisiunea trebuia sa ii zici sa imi zica)

Editat de RyDeR

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

RyDeR

💸 Discord : RyDeR#5382 💸

spacer.png 𝐈'𝐦 𝐧𝐨𝐭 𝐢𝐦𝐦𝐚𝐭𝐮𝐫𝐞, 𝐈 𝐣𝐮𝐬𝐭 𝐤𝐧𝐨𝐰 𝐡𝐨𝐰 𝐭𝐨 𝐡𝐚𝐯𝐞 𝐟𝐮𝐧 spacer.png

 ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

           Dior GIF by Pop Smoke      

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • NiGHT a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.