Sari la conținut

Reclamatie colli+olister


TheviperEM

Postări Recomandate

Nick: TheviperEM
Nick admin: COLLI + olister e bun 
Data și ora evenimentului:in jur de 19.30-20.00
Harta: de_cache
Detalii:olister a intrat cu un alt cont cu rank 1 iar toti playeri de pe sv l-au reclamat pe u @ . Hbck a stat spec iar in urmarea unei faze mai dubioase ar fi aplicat ban motiv wh . Colli dupa ce a luat ban olister pe contul secundar a spus la hbck ca era olister , Intrebarea mea este : Colli find helper vede u @ si respectiv vede toate mesajele de report catre olister de ce nu a zis ca este el si ne-a lasat sa stam spec 30 min ??? Mi se pare lipse de respect fara de noi colegi lor ei find in staff .
Dovezi: tot staff-ul stie de eveniment au fost prezenti pe sv 
Alte precizări:Rog sa fie luate masuri drastice la aplicarea staff in limita varstei repet LIMITA !

  • Like 1

 

                                                                                                                                                                                                                                                                    clkvrPP.png?1

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pro, in primul rand oricine ar face un nou cont de csgo ”avand in vedere ca are main si n are rost sa si faca un alt cont sa joaca legit” acel cont mic a fost facut pentru a face troll pe server cu hack sau pentru a testa un hack... si avand in vedere ca a primit ban pentru hack asta spune foarte multe si coli putea sa ne spuna ca e olister si nici nu pierdeam vremea cu el, dar se pare ca cei 2 sunt cot la cot in legatura cu situatia, inca o data de ce ti ai face un cont nou de csgo sa ti pierzi timpul si sa joci legit cat timp tu ai un cont mare pe care ai jucat atat de mult timp.... si daca chiar a jucat cu hack eu zic ca asta nu este un comportament de admin si ca ar merita remove + ban perm si pe contul principal

Editat de PacPac / Lighting God /
am adaugat ceva
  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai,ce sa zic @TheviperEM, eu zic ca ai dreptate, deoarece si eu am fost prezent la faza asta si cum ai zis si tu, toti ziceau pe u@ sa ne uitam pe el.HBK s a pus pe spec s a uitat pe el si l a o faza mai suspecta i a dat ban. Si totusi nu inteleg de ce nu a intrat cu- contul main si a intrat cu un cont private rank 1 cu 10 minute pe el . Parerea mea e ca a intrat sa joace cu- coduri.Si a mai spus HBK ca dupa ce a luat ban respectivu l, ar fi spus "mersi de ban" 🙂 PRO

Editat de Jокёя GO.USP.RO
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In primul rand, contul l am cumparat de la stranger acum o ora si am spus sa ma joc pe el, daca voi nu v ati uitat pe profil si ati spus ca e cont de abea facut nu este vina mea, plus ca eu i am spus lui colli sa nu zica ca sunt eu ca la cat de incapabili sunteti voi era clar ca imi dati ban. uite is filmare https://www.youtube.com/watch?v=23UZNW09Ixc

 

https://steamcommunity.com/id/suntgay123asd/ si uite si contul si daca voi vreti sa o dam pe reclamatie o dam, v ati vorbit intre voi ati dat 3 pro uri in 5 minute serios? =]]]] Haide sa ne trezim la realitate si sa nu mai facem post uri aiurea.

 

  • Like 1
  • Love 1

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 @Olister pentru limbajul de nesimtit ordinar ce esti eu ti-as da ban ! Cum sa zici ca suntem niste incapabili ? iti permiti sa facei staff incapabil?

  • Haha 1
  • Sad 1

 

                                                                                                                                                                                                                                                                    clkvrPP.png?1

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si tu de asta ai facut cerere helper si apoi up la admin ca sa ne dai o lectie ? gandeste-te ca viper,sneaky,dope,etc au admin de ani poate. Si tu zici sa ne trezim la realitate in plus acum ai jignit stafful in care esti tu si colli,amicul tau cu care intotdeauna cand intrati pe server imi spuneti reprosuri. in continuare imi sustin pro ul.

Editat de brumm5252
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am discutat cu snd aspectul asta. Niciun admin n are voie sa intre pe sv cu alt cont sau alt nume

Olister -1 

Colli remove

 

  • Like 1

 Κύριε, ἐλέησον!

Oh, on that wide open highway
The life that I'm livin' is a dead man's hand

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • TwiX a blocat acest topic

Ladies, slow down. @TwiX zi-mi si mie de ce ar lua olister -1 si nu restu? Ban fara demo. Fratello, omu are voie sa intre cu ce cont vrea muschiu lui, fie ca e el de rank 1 sau 30. Daca eu vreau sa intru in secunda asta cu un cont de rank 1 ca sa vad ce fac adminii si cum a zis si olister, sa vad daca sunt incapabili, imi iau remove? N-are sens. Cat timp nu intru cu cod pe server, nu ai ce sa imi faci, da? Asa e regulamentul. Omu are dovada clara ca nu are cod, ce mai vrei? Flori? Indiferent ce zici viper, varsta nu defineste nimic, cunosc si persoane de 19 ani care gandesc ca plebu de la primara si stiu si oameni de 14 ani care gandesc la fel de matur ca unu de 18.

Oricum am vrut sa zic asta, dar in acest caz nu colli sau olister merita -1. Saracu HB statea numa el la spec azi cand eram pe server si de ce? Eram in momentul ala pe server eu, dei, pac pac, joker si HB. Daca vedeam ca e o problema intram la spec, dar dintre restul doar HB statea spec si dei daca era cazu. (nu prea au intrat codati cand am fost eu on). 

Deci sa inteleg ca aia care "au spate" in staff-u asta nu primesc remove, dar primeste oli -1, huh? @TwiX tie ti se pare normal ca PacPac sa stea cu lowie pe discord si sa ii dea info de la esp si SA MAI SI VINA SA SE LAUDE CU ASTA? + ii da ban la denks pentru troll in loc de kick/slay? 

Si restu ca admini, voi cand ati facut cerere v-ati angajat sa stati si sa ajutati comunitatea, asta insemnand sa stati spec si sa dati ban la codati, nu sa veniti sa va certati pe forum. Nici eu nu is okay cu faptu ca a stat unu din 5 admini on la spec ca sa vada daca x are cod, dar acuma e clara situatia, ce sa zic? Poate daca mai statea unu spec era clar ca nu are cod si nu era atata tam-tam.

Decizie luata de twix, n-am ce sa ii fac, dar am zis ce aveam sa zic

  • Love 2
  • Haha 2
  • Angrry 1

No scar, but I left my mark

7bTVieB.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Emika a deblocat acest topic
  • Emika a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.