Sari la conținut

Propunere-Grad+Medalie GFX HELPER


TheAssassinRO

Postări Recomandate

Salutare,am vazut in ultima vreme ca,sectiunea de Grafica,nu mai este atat de accesata(adica mai multe posturi la ea) precum era inainte.Asadar Propun gradul+Medalia GFX HELPER!

Cu ce ajuta acest grad la sectiunea gfx:

1.GFX Helperul e un fel de ajutor al GFX Designerilor.Ca de ex:Cand cineva face  o  cerere de avatar si nu a respectat o anumita regula,cand nu e nici un lider/designer activ,gfx helperul are voie sa scrie ca nu a respectat regulamentul x sau y,dar nu are acces sa dea t/c.Doar designerul/liderul da t/c.Si gata,a facut ce trb sa faca u designer.

2.Inafara de ce am spus la 1,GFX Helper,ajuta la battle-uri-ex:se face un battle gfx intre x si y,iar dupa ce s-a acumulat nr de voturi la x sau y,gfx helperul are voie sa spuna ca castigatorul e x sau y,si da aici,are acces la t/c

 

Cerintele pt GFX Helper sunt:-minim 70 posturi la sectiunea gfx(nu pe tot forumu!!)

                                                       - 1 luna vechime pe comunitate

 

Medalia estea asta:GIOUNW8.png(stiu ca nu prea arata bine,dar am incercat.Poate,face @eL DrAg0 sau @OREO medalii mai faine.)

 

  • Like 1

 

spacer.png

 

EX-Moderator csx.usp.ro

EX-GFX Leader usp.ro

NU cereti lucrari in pm! Faceti cerere!

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oreo s a retras, dar restu sunt mereu aici, cel putin emika e mereu pe forum, si are sub control, case la fel inchide topicurile vechi, si cum s a zis, mai bine ai designer din serva si nu ne mai complicam cu gfx helper. Buna initiativa, dar daca ar fi fost altceva pentru o alta categoria poate mergea, ca sa mai diversificam

Contra

  • Like 1
  • Love 3

 Κύριε, ἐλέησον!

Oh, on that wide open highway
The life that I'm livin' is a dead man's hand

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tu ai punctat partea cu inchisul topicurilor, crede-ma ca asta e cea  mai usoara parte; Eu personal n-am nevoie de oameni care sa se ocupe DOAR cu inchisul...nu de asta ducem lipsa.E bine ca vrei sa ajuti, dar o poti face postand la cereri, de restul ne ocupam noi. Contra.

  • Like 2
  • Love 1

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 hour ago, TwiX said:

Oreo s a retras, dar restu sunt mereu aici, cel putin emika e mereu pe forum, si are sub control, case la fel inchide topicurile vechi, si cum s a zis, mai bine ai designer din serva si nu ne mai complicam cu gfx helper. Buna initiativa, dar daca ar fi fost altceva pentru o alta categoria poate mergea, ca sa mai diversificam

Contra

+1 contra

  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai o idee destul de buna, dar cam inutila aici.

Contra

  • Love 1

" Beneath this mask there is more than flash.

Beneath this mask there is an idea, and ideas are bulletproof. "

"“I was silent, but I was not blind.”

JrydLpv.gif

www.usp.ro

Discord: case#6459

My servers & USP SERVERS:

b_350_20_323957_202743_f19a15_111111.png

b_350_20_323957_202743_f19a15_111111.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.