Sari la conținut

Reclamatie lollipop (adica who)


deiawn

Postări Recomandate

Nick: [numele tău de pe server] Deian 
Nick admin: [numele adminului reclamat] lollipop 
Data și ora evenimentului: acum 5 minute
Harta: [harta ce rula pe server în momentul întâmplării evenimentului] de_mirage
Detalii: era 1v2 eram jungle cu awp,al meu a pushat site si mai erau 10 secunde timer pe c4,ala a murit cand s-a pus pe defuse cand eram jungle ,1v1 cu 8 secunde m am dus sa fac save si era un copilas de suferea ca fac save si am spus "yes yes yes yes" de multe ori,si cand a inceput alta tura cerea sa mi dea mie slay ca am facut save cu 8 secunde ramase si am zis yes yes doar atat nimic altceva. incepe tura si acest domn lollipop imi da kick pe motiv yes
Dovezi: [dovezi care să ne ajute să înțelegem mai bine ce s-a întâmplat] 5FA36D8CD18001ED5977EF2E83DE0721333D8EC1 
Alte precizări: nu am facut absolut nimic gresit,nu mai era timp si am facut save,nici ca am zic yes de 7 ori n a fost nimic gresit,dar s-a gandit sa mi dea kick,motivul yes cum se vede.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am intrat prima tura,am luat polaru din jungle am tinut a u,au intrat pe a etc etc era 1v2 t site si aveam 8 secunde din jgl sa ajung in site sa dau si defuse,si fain motiv yes,n am voie sa zic yes yes yes? daca nu ti convenea dadeai mute nu kick pe motivu asta

scuzati ma pe mine ca imi sufera copii pe server fara prime ca dau save,regret ca am intrat pe server ce sa zic

Reclamatia in sine am facut o pentru motivu de la kick "yes" 

Editat de deianuw
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 10 minute, deianuw a spus:

 

scuzati ma pe mine ca imi sufera copii pe server fara prime ca dau save,regret ca am intrat pe server ce sa zic

 

Nu stii cui i ai facut reclamatie atunci ; ti am dat kick ca sa te trezesti si sa joci jocul , nu ce jucai tu acolo

 1-800-DEAD-ASS

who.%21.gif

supervillain

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Emika a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.