Sari la conținut

[Interviu] TwiX - Super-Moderator USP ROMÂNIA


case

Postări Recomandate

yFKMoW7.png

 

Salut, bine v-am gasit la un nou interviu. De data aceasta il voi intervieva pe Super-Moderatorul comunitatii, @TwiX.

 

Vom incepe cu cateva informatii despre viata ta personala...

 

  • @case: Care este numele tău, câți ani ai și de  unde ești?
  • @TwiX: Hai noroc, ma numesc Stelian, dar toti imi zic Steli, am 20 de ani si s marinar de la Constanta.

 

  • @case: Cum decurge o zi din viața ta?
  • @TwiX: Cand sunt in timpul facultatii toata ziua pe la facultate, seara ori prin oras ori la calculator. Asa n vacante cu masina prin oras sau stau pe cs destul de multa vreme.

 

  • @case: Ce îti place să faci în timpul liber?
  • @TwiX: Ma plimb cu masina, ascult muzica, ma duc la fotbal.

 

  • @case: Mancarea preferata? Dar bautura?
  • @TwiX: Shaorma de la dristor for the win, cola si ca alcool șprițu batranesc.

 

  • @case: Ai iubita? Dacă da, cum o cheamă?
  • @TwiX: Am avut :))) long story.

 

  • @case: Ai avut dificultăți în viață?
  • @TwiX: La inceput de facultate nu stiam sa mi gestionez banii, si am cam facut foamea si cu anturajul.

 

  • @case: Unde te vezi peste 5 ani?
  • @TwiX: La rezidentiat sper :)) intr un spital forta si sa mi fac viata.

 

  • @case: Ce inaltime ai? Dar kg?
  • @TwiX: 1.82 si 76 de kile.

 

  • @case: Care a fost cea mai mare provocare cu care te-ai confruntat pana acum?
  • @TwiX: Hmmm...destul de grea intrebarea, sa vedem. Bunicamea intr o zi facuse tensiune destul de mare si eram destul de panicat si lesinase, sunasem ambulanta si am zis sa i acord primu ajutor pana sosea echipajul, mare belea am avut atunci.

 

Bun, hai sa continuam cu cateva intrebari despre comunitatea USP ROMANIA..

 

  • @case: De unde ai auzit de comunitatea USP?
  • @TwiX: Sincer eram dornic sa mi caut o comunitate dupa o lunga pauza de 7-8 ani, si am dat de USP pe google, am intrat si am vazut lume buna si am zis ca m as integra aici.

 

  • @case: Ce părere ai despre administrația comunității?
  • @TwiX: Baietii se ocupa foarte bine, vad ca si dau interesul, fiecare pe partea lui, incepand de la admini pana la mod. Fiecare isi urmareste foarte bine interesul in folosul comunitatii.

 

  • @case: Ce trebuie schimbat comunității? Atât forumului cât și ts-ului dupa părerea ta?
  • @TwiX: Forumul? Ceva achievements uri noi, medalii noi nebunii d astea, in rest e forta asa cum e. Ts ul nu trebuie modificat cu ceva, ar fi fost si mai misto daca era si mai populat ca acum.

 

  • @case: Cum au fost primele zile pentru tine alături de comunitatea Usp?
  • @TwiX: Nu pot sa zic ca e o experienta noua, sunt trecut prin d astea, dar eram stingher, lume noua, voi va stiati deja intre voi, dar am reusit sa ma integrez. Am inceput sa cunosc lumea de pe sv de go.

 

  • @case: Cum decurge o zi din viata ta pe forum?
  • @TwiX: Intru, vad postarile noi, in special intru pe go daca eu si emika ne ocupam de cereri, sa vad daca e meninut bine si nu s certuri, vad pe unde as mai putea posta si analizez sa vad unde as putea gasi ceva de imbunatatit. Incerc sa mentin linistea si buna functionalitate a lui.

 

  • @case: Poți enumera 5 persoane din STAFF cu care te  înțelegi cel mai bine? De ce i-ai ales?
  • @TwiX: @SpeedyMaster, @snd, @case, @Wappy, @a l e x si lista continua. Oameni cumpatati, spirit de echipa bun si oameni care tin la caterinca.

 

  • @case: Te-ai gândit vreodată să renunţi la comunitatea noastra? Dacă da, de ce?
  • @TwiX: N-am avut gandu asta, m am plantat aici, aici raman pe vant pe ploaie :))

 

  • @case: Cum vezi comunitatea USP peste 1 an?
  • @TwiX: Ca oriunde, lucrurile evolueaza pe zi ce trece, eu sincer daca o tinem asa, o sa fim populati si mai mult si o sa fim printre cele mai cautate comunitati.

 

  • @case: Ce mesaj ai pentru membri comunității?
  • @TwiX: Thumbs up, fiti cu minte nu cuminti :))).

 

  • @case: Iți multumesc de interviu. Multa bafta in continuare! 😄
  • @TwiX: Mersi si eu mosu, pup la cioc si mersi mult, la fel si tie!

 

 

Ce parere aveti?

 

  • Love 2

" Beneath this mask there is more than flash.

Beneath this mask there is an idea, and ideas are bulletproof. "

"“I was silent, but I was not blind.”

JrydLpv.gif

www.usp.ro

Discord: case#6459

My servers & USP SERVERS:

b_350_20_323957_202743_f19a15_111111.png

b_350_20_323957_202743_f19a15_111111.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.