Sari la conținut

problemă lipsă vcruntime140


Khenwise

Postări Recomandate

Tip problemă: nu-mi găsește fișierul vcruntime140

Locație problemă: -

Descriere clară a problemei: Dau să compilez gamemode-ul meu și primesc eroarea 5EszCzf.png

De când întâmpinați această problemă?: de când mi-am reinstalat windows-ul, mai exact acum 2 zile.

Ce măsuri ați luat în vederea remedierii problemei?: Am actualizat toate redistributabilele pe care le am și am actualizat și windowsul la versiunea nouă 1903, am mai căutat și pe google dar degeaba.

Detalii: ajutați-mă vă rog că sunt în întârziere cu deschiderea server-ul de samp din cauza asta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

On 9/4/2019 at 12:41 PM, Khenwise said:

Tip problemă: nu-mi găsește fișierul vcruntime140

Locație problemă: -

Descriere clară a problemei: Dau să compilez gamemode-ul meu și primesc eroarea 5EszCzf.png

De când întâmpinați această problemă?: de când mi-am reinstalat windows-ul, mai exact acum 2 zile.

Ce măsuri ați luat în vederea remedierii problemei?: Am actualizat toate redistributabilele pe care le am și am actualizat și windowsul la versiunea nouă 1903, am mai căutat și pe google dar degeaba.

Detalii: ajutați-mă vă rog că sunt în întârziere cu deschiderea server-ul de samp din cauza asta.

Uite aici fisierele pentru x64 si x32 

 

https://mega.nz/#!fk9ByIqY!PHE8GJMIhHAfCZWi6qDVj5_Psazap5ieC5Zfsh9RECQ

https://mega.nz/#!qkt1VAbJ!MFLBxAeB_5wWEy8RbK_OEyefDiFdx8vSKuYH5cQX26E

76561198328364192.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deascarci de aici fisierele( unu pe 32bit, si celalalt pe 64bit). Dupa ce le extractezi, cel de 32bit il copiezi de 2 ori: in C/Windows/System32, si in C/Windows/SysWoW64 iar pe cel de 64bit va trebui sa il copiezi in C/Windows/System32.

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.