Sari la conținut

Tutorial Avatar Text+GIF!


TheAssassinRO

Postări Recomandate

Autor:TheAssassinRO

Descriere:un tutorial,pentru cei care stiu cat de cat cu photoshopul!Are in special Efecte pe text,border,si gif(scuze pt miscarea grea a gifului in ps,dar am testat!

Rezultat final(prima postare,cu numele meu):

Stock:Tot aici.

 

Partea 1-Avatar Blur+Text:

 

Partea a 2-a-GIF-ul:

 

 

 

spacer.png

 

EX-Moderator csx.usp.ro

EX-GFX Leader usp.ro

NU cereti lucrari in pm! Faceti cerere!

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 3 minute, exo cel puternic a spus:

ba nu va inteleg de ce faceti GIF-uri in photoshop pentru ca GIF-ul nu e facut pentru photoshop ci pentru after fx

Aparent,e mult de explicat.Am doar un singur lucru de spus:Pt ca e mai usor sa suprapui un GIF peste un avatar in photoshop decat in After Effects(am lucrat si eu in AE si stiu cum este,faceam in special audio spectrum-uri pe el!

 

spacer.png

 

EX-Moderator csx.usp.ro

EX-GFX Leader usp.ro

NU cereti lucrari in pm! Faceti cerere!

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 5 minute, PorcusorulMagic a spus:

Partea cu giful putea sa aiba mai putin de 6 minute ,mai putin si de 3 , dar tutorialul tau , treaba ta. Mult noroc

Din cauza ca merge laptopu greu,si imi daduse crash ps din cauza gifului.Si in prima parte,am avut probleme la inceput+La partea cu giful am pus si border pe el(pt ca da,bandicam free)

Fara rezultat la finalul+Borderul de la inceput,videoul de gif avea in jur de 2min!(pt ca da,laptop!)

Editat de TheAssassinRO

 

spacer.png

 

EX-Moderator csx.usp.ro

EX-GFX Leader usp.ro

NU cereti lucrari in pm! Faceti cerere!

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 7 minute, TheAssassinRO a spus:

Din cauza ca merge laptopu greu,si imi daduse crash ps din cauza gifului.Si in prima parte,am avut probleme la inceput+La partea cu giful am pus si border pe el(pt ca da,bandicam free)

Fara rezultat la finalul+Borderul de la inceput,videoul de gif avea in jur de 2min!(pt ca da,laptop!)

De ce sa folosesti Bandicam in 2019 cand exista OBS?..

  • Sad 1

YOUTUBE | TWITCH | STEAM | TIKTOK

chX82JV.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 3 minute, PorcusorulMagic a spus:

De ce sa folosesti Bandicam in 2019 cand exista OBS?..

Daca filmez cu OBS,sa vezi atunci ce crash imi da ps,da ce sa mai zic de procesor.#R.I.PProcesor

 

Editat de TheAssassinRO
  • Confused 1

 

spacer.png

 

EX-Moderator csx.usp.ro

EX-GFX Leader usp.ro

NU cereti lucrari in pm! Faceti cerere!

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.