Sari la conținut

Unban kneegatron prime[SHIRZUN]


Shirzun

Postări Recomandate

1. Profil jucătorhttps://steamcommunity.com/profiles/76561198981575347/

2. Link detalii ban:https://bans.ro/go/admin/index.php?p=banlist&searchText=STEAM_1:1:510654809

3. Descrie situația:eram in clutch, erau Teroristi pe mapa de dust2 in underpass am omorat vreo 5, le-am dat cap la toti si ma trezesc cu ultimul, dau sa il omor si primesc ban..

4. Dovezi:https://imgur.com/a/4MCxMmv

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asa si daca am vac pe main care e faza, ? 

tot staff-ul inclusiv snd/porc/monster/dau si plec/oro/etc... stiu ca am vac pe main si nu mi-au spus nimic si nu am luat ban de la ei niciodata...

vedem ce zice si restul staff-ului.

sa stii ca poza de pe main meu nu e dovada ca am luat ban pt "aim"

 

Editat de Shirzun
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 21 minute, Shirzun a spus:

asa si daca am vac pe main care e faza, ? 

tot staff-ul inclusiv snd/porc/monster/dau si plec/oro/etc... stiu ca am vac pe main si nu mi-au spus nimic si nu am luat ban de la ei niciodata...

vedem ce zice si restul staff-ului.

sa stii ca poza de pe main meu nu e dovada ca am luat ban pt "aim"

 

Care e faza? Citeste regulamentul. Ai jucat cu coduri si tiam luat vac pe main, pentru mine esti un codat. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 15 minute, Sneaky_mode a spus:

Pai sunt aici niste reguli,  dar nu se aplica la toti

Daca esti printre norocosi o sa primesti unban si daca ai vac pe main. 

 

sa vedem ce zic si ceilalti admini

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pro unban, m am uitat pe el, nu avea nimic parerea mea.

 

Eu as propune la regulament sa se dea ban doar daca ai vacban de o luna maxim.

 

 

 Si mai vreau sa precizez sa se schimbe mentalitatea ca un jucator cu cont no prime are cod inainte sa va uita ti pe el.

Editat de zuligod
  • Like 1

                                                                                                                                     76561198972966269.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

4 hours ago, Shirzun said:

eu tot nu am primit demo-ul sa vad pt ce am luat ban 😂

On 8/4/2019 at 3:43 PM, Shirzun said:

sa stii ca poza de pe main meu nu e dovada ca am luat ban pt "aim"

- NOU! daca ai luat VAC pe un cont cu care jucai pe server si schimbi contul, adminii te pot bana si pe noul cont fara a fi nevoie de verificare sau dovada! Daca ne luam dupa regulament ban-ul e dat corectomul nu trebuie sa prezinte vreun demo, iar poza de pe main-ul tau e cea mai buna dovada. E la decizia ownerilor daca vor schimba regula(asa cum a propus zulix) sau daca vor tine cont ca ai fost admin pe server in trecut si vor trece cu vederea

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Theo a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.