Sari la conținut

Reclamatie - Razvan


Postări Recomandate

1. Numele tau ( din joc ) : Mos SculAA
2. Numele celui reclamat: Razvan
3. Steamul celui reclamat: https://steamcommunity.com/profiles/76561198886118322/
4. Motiv: El cere sa ii fac eu treaba de admin.. 
5. Dovada: https://www39.zippyshare.com/v/gD47cNso/file.html
6. Alte detalii: Scor 13 ct si 12 t la inceput de runda spune " Mos uita-te tu si spune-mi " Apoi ii spune Alecs ca nu e treaba mea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

PRO Un Moderator ( Co-Owner in prezent ) nu ar trebui sa dea "job"-ul lui la un player normal de pe server, deoarece cand primesti un grad STAFF, primesti in acelasi timp si responsabilitatea de a te ocupa de server, oricare ar fi motivul si in orice moment, indiferent de situatie.

"Don’t think I don’t see you haters, I know y’all in disguise"

“The realest people don’t have a lot of friends.”

"Reality is wrong. Dreams are for real."

★ ——————————————————————————————————————— ★

 

 

Discord_Server_OLD.USP.RO.pngSteam_Group_OLD.USP.RO.png

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 la mana tuu mos scula in fiecare runda abuzezi de sound-ul de la vip 

2 la mana mai erau admini pe sv 

3 la mana rocky nici ttu nu esti mai bun erai in echipa cu un baiat care baga muzica pe tine te durea direct in **** de el

CO-OWNER

OLD.USP.RO

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 11 minute, Borsec1 a spus:

3 la mana rocky nici ttu nu esti mai bun erai in echipa cu un baiat care baga muzica pe tine te durea direct in **** de el

In regulament nu scrie ca nu ai voie sa bagi muzica, atata timp cat toata lumea din echipa respectiva e de acord ca cineva sa bage muzica, poate sa puna muzica, pana cand spune cineva ca nu mai vrea muzica, iar atunci daca nu se opreste cand cineva nu vrea/nu mai vrea muzica, atunci eu ii dau gag, dar nu ii dau gag daca toata lumea vrea, si sa ma trezesc eu mare Co-Owner sa-i dau gag. Mie mi-e indiferent daca baga cineva muzica, dar atata timp cat toata lumea e de acord din echipa respectiva, eu nu ii dau gag. Iar faza ca defapt nu ai voie sa bagi muzica, este doar o regula creata de un admin cordit, care nu stie regulamentul, si creeaza el reguli: l-am intrebat si pe Night si el a zis ca avem voie sa bagam muzica, atata timp cat toata lumea din echipa este de acord.

 Si sa-ti mai spun o chestie, eu incerc sa fiu bun si de treaba cu toata lumea, sa fiu placut pe server cand sunt prezent pe server. Nu ca altii (nu dau exemple, se simt ei probabil).

 

Acum 11 minute, Borsec1 a spus:

2 la mana mai erau admini pe sv 

Daca ai vazut ca nu se pune nimeni, de ce nu te-ai pus tu, ca sa arati ca esti admin constiincios? Nu, tu stai sa pui un Vip sa-ti faca tie treaba, bv ma.

 

 

Acum 11 minute, Borsec1 a spus:

1 la mana tuu mos scula in fiecare runda abuzezi de sound-ul de la vip

Ce abuz de sound? Poti da un sound pe runda, dumbass.

Editat de RockY

"Don’t think I don’t see you haters, I know y’all in disguise"

“The realest people don’t have a lot of friends.”

"Reality is wrong. Dreams are for real."

★ ——————————————————————————————————————— ★

 

 

Discord_Server_OLD.USP.RO.pngSteam_Group_OLD.USP.RO.png

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 10 ore, RockY a spus:

Daca ai vazut ca nu se pune nimeni, de ce nu te-ai pus tu, ca sa arati ca esti admin constiincios? Nu, tu stai sa pui un Vip sa-ti faca tie treaba, bv ma.

Eu ma intreb cate de ***** esti.

Zici ca numai eu eram admin pe sv la acel moment

Si era si alecs playboy admin si el se lua de mn 

Ok,night poti sa imi dai remove lasam doar admini "corecti" 

 

 

CO-OWNER

OLD.USP.RO

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Scuzati-ma ca intervin, se vede ce admin esti tu Alecs PlayBoy este helper, din cate stiu eu nu are acces la ban. Si daca te uiti pe demo Alecs ti-a spus ca poti lua remove pentru chestia asta .

 

" Razvan, Mos Scula nu este sclavul tau sa iti faca treaba ta de admin poti lua remove " Asta a spus Alecs lui Razvan si dupa ai iesit dp sv.

+Alecs PlayBoy fix atunci a intrat pe server ce sa stie el? Noroc ca a auzit si el ce faci tu pe server..

Editat de Mos SCulaa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 14 ore, Jean15 a spus:

Scula, tu mereu abuzezi de "u@" esti un copil de 10 ani frustrat, frate ai anuntat odata pe "u@" gata da tu continui sa spamezi, pe langa anuntat codati mai si scrii pe "u@" "Dece nu va faceti treaba". Da mna mi am spus opinia fata de scula.<3 

1. n-ai mai mult de 15 ani daca ai mai mult de 20-23 de ani atunci comenteaza de varsta

2. Poate daca va spun de mai multe ori va uitati si voi nu doar va jucati si va doare in cur.

 

Acum 14 ore, Jean15 a spus:

pe langa anuntat codati mai si scrii pe "u@" "Dece nu va faceti treaba". 

Pai prietene tu dc nu iti fa treaba ta de " admin "stai si te joci ca un player normal atunci cand accepti aceasta functie trebuie sa te gandesti ca tre sa iti fac si treaba sa banezi codati etc.

+ aa tu ai vazut dc este postat acesta reclamatie? Adica tu ai venit aici ca sa m-a critici eu am facut reclamatie baa nu am venit aici ca sa imi spui tu mie ca am 10 ani si sunt frustrat ca nici tu nu ai mai mult de 15-16 ani si comentezi de varsta altora

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"- Aveti obligatia de a va ocupa de reporturi in orice situatie, adminii ce nu se ocupa de reporturi / server pot ajunge si la stergerea gradului ( remove )"

din cate am auzit tu nu te ai pus deloc spec pe el,

1/3

b_560_95_1.png

 

-> DISCORD <-

-> STEAM <-

-> STEAM GROUP <-

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • NiGHT a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.