Sari la conținut

[Creatii] OREO


OREO

Postări Recomandate

  • 3 săptămâni mai târziu...
  • 2 săptămâni mai târziu...

Am să-mi dau doar cu părerea, nu sunt un expert sau ceva, doar un privitor... lucrezi super frumos şi clean, dar la unele lucrări parcă calitatea lor e foarte scăzută, gen probabil ai momente şi momente, dar în rest superb! keep it up

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

On 5/13/2020 at 8:07 PM, OREO said:

23HVqq4.png 5CBXIxN.png WkuyHpI.gif XL4cIri.gif j3c1hSA.png AT8DdE2.png

aPlf6nm.png nwLRkLI.png  s8efmyP.png oUKW0H3.png laK9P9i.png 6B5y4Z8.png

 uIzETFF.png QQDqlh9.png 3nbB2CR.png PXltgHO.png oUCuRK9.png f2Jymuw.png

 ITc57EV.png vsS7Tij.png wripoSv.png tqu37Eh.png 7ZXm0G1.png oltyKCs.png

 

From this 8uHxtFM.png  to this ---> gMG1qyi.png

Prea mult brush, invata sa lucrezi cu el daca vrei sa-l folosesti cum trebuie, il pui la opacity prea mare, pune-l la 20-30 pe Lighten Color Add

La unele fonturi observ ca le pui pe sharp sau crisp, pune-le pe strong sau smooth.

textul secundar la fel, e jale. Pune corbel sau arial pe 8px sau 9px

Mai baga niste timp la avatarele de tip 3D daca vrei sa iasa ceva.

+ niste blur mai bun

Editat de HIRO -iwnl-

CSGO AWP PLAYER

 

76561198967206988.png

 

Banner

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 9 ore, HIRO -iwnl- a spus:

Prea mult brush, invata sa lucrezi cu el daca vrei sa-l folosesti cum trebuie, il pui la opacity prea mare, pune-l la 20-30 pe Lighten Color Add

La unele fonturi observ ca le pui pe sharp sau crisp, pune-le pe strong sau smooth.

textul secundar la fel, e jale. Pune corbel sau arial pe 8px sau 9px

Mai baga niste timp la avatarele de tip 3D daca vrei sa iasa ceva.

+ niste blur mai bun

off: =)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
 

on: imi plac super mult lucrarile tale, la unele ai mai dat fail,but toata lumea are momente si momente. Imi place super mult acel avatar cu blade, ti-a iesit destul de frumos, desii eu as mai fi accentuat teaca sabiei pentru a da mai frumos. #kw

YxetA7T.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • TudorCNT a anulat fixarea acestui topic
La 15.05.2020 la 17:56, HIRO -iwnl- a spus:

Prea mult brush, invata sa lucrezi cu el daca vrei sa-l folosesti cum trebuie, il pui la opacity prea mare, pune-l la 20-30 pe Lighten Color Add

La unele fonturi observ ca le pui pe sharp sau crisp, pune-le pe strong sau smooth.

textul secundar la fel, e jale. Pune corbel sau arial pe 8px sau 9px

Mai baga niste timp la avatarele de tip 3D daca vrei sa iasa ceva.

+ niste blur mai bun

    Imi dai niste sfaturi care nu mi se potrivesc, brush-urile le fac exact asa cum doresc eu, si ies super. Cat despre text si blur, te bagi intr-o zona in care nu o cunosti. Data viitoare cand treci pe aici, evita limbajul ala de superioritate. Lucrez de 6 ani in ps si nu cred ca esti tu in masura sa-mi dai sfaturi avand in vedere avatarul tau de profil care e jale si cu style luat de pe net...si vezi ca ai reclama in el, schimba-l.

La 16.05.2020 la 3:36, TudorCNT a spus:

off: =)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
 

on: imi plac super mult lucrarile tale, la unele ai mai dat fail,but toata lumea are momente si momente. Imi place super mult acel avatar cu blade, ti-a iesit destul de frumos, desii eu as mai fi accentuat teaca sabiei pentru a da mai frumos. #kw

 Stiu ca vrei sa pari mare designer, dar arata-mi si mie unde am dat fail daca tot ai zis, nu doar sa te afli in treaba.

Editat de OREO

fTFtxfq.gif

 

FKmD5So.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 oră în urmă, OREO a spus:

    Imi dai niste sfaturi care nu mi se potrivesc, brush-urile le fac exact asa cum doresc eu, si ies super. Cat despre text si blur, te bagi intr-o zona in care nu o cunosti. Data viitoare cand treci pe aici, evita limbajul ala de superioritate. Lucrez de 6 ani in ps si nu cred ca esti tu in masura sa-mi dai sfaturi avand in vedere avatarul tau de profil care e jale si cu style luat de pe net...si vezi ca ai reclama in el, schimba-l.

 Stiu ca vrei sa pari mare designer, dar arata-mi si mie unde am dat fail daca tot ai zis, nu doar sa te afli in treaba.

e doar o opinie frate, nu te ambala asa..ma refeream stric la micile scapari care le ai la unele avatare care din punctul meu de vedere nu sunt asa geniale ca restu (cel cu aka si cel cu red). nu vreau sa par niciun mare designer, am zis si eu ca nu sunt, pentru ca am foarte multe de invatat. calm down bro..mi-am spus doar opinia, cum ai putea sa ti-o spui si tu. daca vrei, sterg si mesajul.

YxetA7T.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

46 minutes ago, OREO said:

    Imi dai niste sfaturi care nu mi se potrivesc, brush-urile le fac exact asa cum doresc eu, si ies super. Cat despre text si blur, te bagi intr-o zona in care nu o cunosti. Data viitoare cand treci pe aici, evita limbajul ala de superioritate. Lucrez de 6 ani in ps si nu cred ca esti tu in masura sa-mi dai sfaturi avand in vedere avatarul tau de profil care e jale si cu style luat de pe net...si vezi ca ai reclama in el, schimba-l.

 Stiu ca vrei sa pari mare designer, dar arata-mi si mie unde am dat fail daca tot ai zis, nu doar sa te afli in treaba.

tu vrei sa-mi zici mie ca lucrezi de 6 ani in ps? arata-mi si mie niste lucrari in illustrator cat si after effects daca esti asa wow, cu avatarele alea de faci de ras varule, daca tot zici ca ai 6 ani de ps, am stat cu ACAB cat si cu POC1 stai chill, stiu mai multe decat tine la Web Design cat si Illustrator si after effects asa ca nu avea tupeul sa-mi zici mie ca nu stiu ce, daca vrei sa-mi vezi lucrarile da-mi pm si-ti dau forumul varule care este mult mai mare decat asta, stai in banca ta si nu te da superior la design, daca incep sa-mi pun lucrarile aici devin designer dupa cateva zile

 

EDIT: ca tot zici de avatar, este facut in 5 minute + calitatea la artwork-uri pe acest forum este mica, da unpic inspect element sau open image in a new tab sa vezi cum se vede avataru, 100 HQ

Editat de HIRO -iwnl-

CSGO AWP PLAYER

 

76561198967206988.png

 

Banner

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 50 minute, HIRO -iwnl- a spus:

tu vrei sa-mi zici mie ca lucrezi de 6 ani in ps? arata-mi si mie niste lucrari in illustrator cat si after effects daca esti asa wow, cu avatarele alea de faci de ras varule, daca tot zici ca ai 6 ani de ps, am stat cu ACAB cat si cu POC1 stai chill, stiu mai multe decat tine la Web Design cat si Illustrator si after effects asa ca nu avea tupeul sa-mi zici mie ca nu stiu ce, daca vrei sa-mi vezi lucrarile da-mi pm si-ti dau forumul varule care este mult mai mare decat asta, stai in banca ta si nu te da superior la design, daca incep sa-mi pun lucrarile aici devin designer dupa cateva zile

 

EDIT: ca tot zici de avatar, este facut in 5 minute + calitatea la artwork-uri pe acest forum este mica, da unpic inspect element sau open image in a new tab sa vezi cum se vede avataru, 100 HQ

ia mars tu pe forumul ala mai mare ca asta atunci

 

cand dai sfaturi cuiva nu fii arogant pe burta goala ca atragi antipatie si poate si o trimitere de unde ai venit 

Connect:

cs.usp.ro [competitive]

ffa.usp.ro [deathmatch]

retake.usp.ro [retakes]

 

uspromania.png

Steam: https://steamcommunity.com/id/so_und

Discord: snd0001

discord

ts.usp.ro:9987

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 42 minute, HIRO -iwnl- a spus:

tu vrei sa-mi zici mie ca lucrezi de 6 ani in ps? arata-mi si mie niste lucrari in illustrator cat si after effects daca esti asa wow, cu avatarele alea de faci de ras varule, daca tot zici ca ai 6 ani de ps, am stat cu ACAB cat si cu POC1 stai chill, stiu mai multe decat tine la Web Design cat si Illustrator si after effects asa ca nu avea tupeul sa-mi zici mie ca nu stiu ce, daca vrei sa-mi vezi lucrarile da-mi pm si-ti dau forumul varule care este mult mai mare decat asta, stai in banca ta si nu te da superior la design, daca incep sa-mi pun lucrarile aici devin designer dupa cateva zile

 

EDIT: ca tot zici de avatar, este facut in 5 minute + calitatea la artwork-uri pe acest forum este mica, da unpic inspect element sau open image in a new tab sa vezi cum se vede avataru, 100 HQ

 Crezi ca ma intereseaza ca devi  designer in cateva zile? Eu am fost designer din prima zi in care m-am inregistrat aici. Oricum, te rog sa recitesti ce am zis mai sus( am facut strict referire la ps, nu alte programe gen AE, Illustrator sau Web Design. Ma dau superior ca sunt spre deosebire de tine, stai linistit, stiu cum lucrezi, vai vai:)) Daca nu-ti convine pe aici, du-te pe comunitatea ta aia populata:)) si te rog sa nu mai lasi reply aici ca faci off topic si iei warn.

 

ON: 

eW3UcWN.png  u8PCCBM.png z4F8OTb.png 

 

 

  • Like 1
  • Love 1
  • Haha 1

fTFtxfq.gif

 

FKmD5So.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cam multa suferinta degeaba, va recomand sa va vedeti de treaba

" Beneath this mask there is more than flash.

Beneath this mask there is an idea, and ideas are bulletproof. "

"“I was silent, but I was not blind.”

JrydLpv.gif

www.usp.ro

Discord: case#6459

My servers & USP SERVERS:

b_350_20_323957_202743_f19a15_111111.png

b_350_20_323957_202743_f19a15_111111.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 6 ore, OREO a spus:

 Crezi ca ma intereseaza ca devi  designer in cateva zile? Eu am fost designer din prima zi in care m-am inregistrat aici. Oricum, te rog sa recitesti ce am zis mai sus( am facut strict referire la ps, nu alte programe gen AE, Illustrator sau Web Design. Ma dau superior ca sunt spre deosebire de tine, stai linistit, stiu cum lucrezi, vai vai:)) Daca nu-ti convine pe aici, du-te pe comunitatea ta aia populata:)) si te rog sa nu mai lasi reply aici ca faci off topic si iei warn.

 

ON: 

eW3UcWN.png  u8PCCBM.png z4F8OTb.png 

 

 

 

 

S-au cam umflat coailii in voi, ambii. 

Baiatul are oarecum dreptate, textul tau, asa cum am spus si eu, lasa de dorit. 

Va injurati pe aici ca niste copiii de 8 ani si cand va vedeti fata-n fata nu stiti cum, care sa fugiti.

Criticati in mod creativ, dezvoltati cateva idei si ajutati-va intre voi.

 

@HIRO -iwnl- lasa-mi link-ul in privat De la comunitatea ta, sa veDem ce cuvant ai de spus acOlo. ;S

 

forum.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

On 5/17/2020 at 2:28 PM, HIRO -iwnl- said:

tu vrei sa-mi zici mie ca lucrezi de 6 ani in ps? arata-mi si mie niste lucrari in illustrator cat si after effects daca esti asa wow, cu avatarele alea de faci de ras varule, daca tot zici ca ai 6 ani de ps, am stat cu ACAB cat si cu POC1 stai chill, stiu mai multe decat tine la Web Design cat si Illustrator si after effects asa ca nu avea tupeul sa-mi zici mie ca nu stiu ce, daca vrei sa-mi vezi lucrarile da-mi pm si-ti dau forumul varule care este mult mai mare decat asta, stai in banca ta si nu te da superior la design, daca incep sa-mi pun lucrarile aici devin designer dupa cateva zile

 

EDIT: ca tot zici de avatar, este facut in 5 minute + calitatea la artwork-uri pe acest forum este mica, da unpic inspect element sau open image in a new tab sa vezi cum se vede avataru, 100 HQ

varule , nu intelegi ca daca scrii 1000 de cuvinte degeaba doar te frustrezi? toata lumea face chestia asta de fun , daca era sa o faca pe bani nu mai era nimeni pe nicio comunitate . Daca tu vii sa te lauzi ca lucrezi mai bine , provoaca un membru la battle si inceteaza cu tupeul asta de cs 1.6

daca era sa fii bun , nu aveai avatarul asta de pe google ibuypower-1.thumb.png.026a7c289680e951657711893dd54a34.png :))))))))))))))))))))))))))))))))))))) cu textul ibuypower 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 săptămâni mai târziu...
  • 4 săptămâni mai târziu...

Esti creativ, ai foarte multa imaginatie dar unele avatare le incarci cu prea multe prostii care nu dau bine pe avatar. 
Nb601It.pngIMmDkfo.pngpe astea 2 ai le-ai saturat prea mult (nu sunt sigur daca e de la saturatie sau de la altceva) si nu da bine, cum vezi si tu isi scade din calitatea avatarului din hd in 180p.

IF1hezx.png1tVDpZB.pngGqYovdQ.pngx16RWcW.png astea + multe altele sunt chiar reusite, nu le-ai incarcat deloc, creativitatea e la locul ei. Tine-o tot asa.

76561198367254953.pngAddFriend.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: Postarea ta va necesita aprobare moderator înainte de a fi vizibilă.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Inserat ca text bogat.   Lipiți ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost restaurat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.




×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.