Sari la conținut

[Creatii] OREO


OREO

Postări Recomandate

Acum 8 minute, TheAssassinRO a spus:

As vrea si eu fonturile astea 2 de la textul principal:

1.VvyvB7K.png (textul awny)

 

2.kDOA0nl.png (textul girl,si stylish)

 

Arata mult prea genial.Ce dumniezău de recomandare sa-ți dau,ca n-am nici una.

 

Just,KUTGW!

 avatarul 1. Lemon/Milk

 avatarul 2. - Optimus 

                   - Signarita Zhai 

Acum 11 minute, TheAssassinRO a spus:

Arata mult prea genial.Ce dumniezău de recomandare sa-ți dau,ca n-am nici una.

 

 N-ai putea sa-mi dai nicio recomandare, stiu=))

fTFtxfq.gif

 

FKmD5So.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

La 03.09.2019 la 10:43, Blu3HaSky a spus:

nu am cuvinte ! unul dintre cei mai buni designeri !  bombe

 

La 03.09.2019 la 11:02, Emika a spus:

Deci eu raman mereu socata cand vad cum lucreaza Oreo. Zeu la ps.. nu pot sa zic altceva.. 

 

La 04.09.2019 la 10:30, SpeedyMaster a spus:

Lucrari geniale, n-am ce sa-ti reprosez, cred ca esti cel mai priceput designer din com !

KW

 

Multumesc pentru vorbe!

 

 

K2Zy41D.png GpiQQff.png ZETu3AR.png HZywM1P.png mxQdRp8.png S5Llhsj.png

 

WR9mXwk.png d52Y6wW.png h3flD8y.png eseeLeE.png PI6DKbU.png r1KrEiC.gif

 

zdYPRdL.png nACroru.png NtdBAlZ.png WjZpfHm.png XfJ5Hsm.png 1UYhC5W.gif

 

6LZ38xt.png Uq7PW33.png JBABjdt.png GsSuiZK.png ThdX1Lo.png VKmujVn.png

 

v8q4uOz.png q3iZrwA.gif nRFvbFu.png eAvntzg.png nocturne.png NQSHKoa.png

fTFtxfq.gif

 

FKmD5So.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Persoana cu cel mai mult design sense de aici, din cate am vazut pana acum cel putin. Deci potential exista, mai ales ca probabil simtul asta s-a creat doar din exersare si din inspiratie de la alte persoane care fac acelasi lucru, adica avatare pe forumuri romanesti.

 

Totusi la chestiile gen ultimele bannere/avatarul default/avatarul cu "Viper" unde chiar ai nevoie si de multa experienta practica, dar si de cunostiinte despre design in sine, se observa ca "principiile" pe care le aplici la avatare nu functioneaza. Nu ca ultimele chestii ar necesita cunostiinte de graphic design la nivel super avansat, dar totusi se vede diferenta.

 

Acum intrebarea mea este de ce te limitezi la avatare pentru forumuri? Au trecut aproximativ 10 ani de cand am fost activ prima data pe un forum romanesc de CS, si inca la sectiunea de design se gasesc aceleasi chestii. Nu ma astept ca sectiunile de design pe forumurile romanesti de CS sa se schimbe vreodata, mai ales ca sunt din ce in ce mai moarte toate, doar ca sunt curios de ce toti se limiteaza la asta. Multi care se observa ca ar avea potential destul de mare. Cred ca cunosc 3 persoane care chiar au reusit sa faca ceva din asta, incepand tot ca majoritatea pe forumuri de genul.

 

Intr-adevar, daca chestia asta este pentru tine mai mult un "mini-hobby" si oricum nu planuiesti sa faci ceva, sau nu te pasioneaza designul in sine, nu lua in seama ce am scris mai sus. Vorbind doar la nivelul de "avatare cu blur pentru forumuri" ai niste lucrari chiar faine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 4 ore, Lightt a spus:

astept banii pentru toate psd-urile trimise ;))

 Hahaha, faina gluma, sa n-o mai faci=)))

 

Acum 3 ore, AboveU a spus:

Persoana cu cel mai mult design sense de aici, din cate am vazut pana acum cel putin. Deci potential exista, mai ales ca probabil simtul asta s-a creat doar din exersare si din inspiratie de la alte persoane care fac acelasi lucru, adica avatare pe forumuri romanesti.

 

Totusi la chestiile gen ultimele bannere/avatarul default/avatarul cu "Viper" unde chiar ai nevoie si de multa experienta practica, dar si de cunostiinte despre design in sine, se observa ca "principiile" pe care le aplici la avatare nu functioneaza. Nu ca ultimele chestii ar necesita cunostiinte de graphic design la nivel super avansat, dar totusi se vede diferenta.

 

Acum intrebarea mea este de ce te limitezi la avatare pentru forumuri? Au trecut aproximativ 10 ani de cand am fost activ prima data pe un forum romanesc de CS, si inca la sectiunea de design se gasesc aceleasi chestii. Nu ma astept ca sectiunile de design pe forumurile romanesti de CS sa se schimbe vreodata, mai ales ca sunt din ce in ce mai moarte toate, doar ca sunt curios de ce toti se limiteaza la asta. Multi care se observa ca ar avea potential destul de mare. Cred ca cunosc 3 persoane care chiar au reusit sa faca ceva din asta, incepand tot ca majoritatea pe forumuri de genul.

 

Intr-adevar, daca chestia asta este pentru tine mai mult un "mini-hobby" si oricum nu planuiesti sa faci ceva, sau nu te pasioneaza designul in sine, nu lua in seama ce am scris mai sus. Vorbind doar la nivelul de "avatare cu blur pentru forumuri" ai niste lucrari chiar faine.

Multumesc pentru cuvinte. Ceea ce fac este un hobby si totodata o pasiune pe care le-am dobandit-o inca de prin 2014. La momentul actual ma limitez doar la lucrari (avatare, semnaturi, bannere, etc) pentru forum. Cu cativa ani in urma m-am bagat pe manipulari, insa nu am insistat prea mult deoarece acest tip de lucrari nu urca level-ul pe platforme de genul asta (adica forum-uri de gaming). Din momentul ala, am ramas doar la ideea de lucrari pentru forum. Momentan nu am de gand sa fac un profit din design, tot ce fac, fac din pasiune, iar pe langa asta mai am si facultatea care e pe cale sa inceapa=)).

  • Like 1
  • Love 1

fTFtxfq.gif

 

FKmD5So.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Emika a anulat fixarea acestui topic
  • 2 luni mai târziu...
  • 1 lună mai târziu...
  • 1 lună mai târziu...

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: Postarea ta va necesita aprobare moderator înainte de a fi vizibilă.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Inserat ca text bogat.   Lipiți ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost restaurat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.




×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.