Sari la conținut

Reclamatie.


alex05

Postări Recomandate

 

1. Numele tau ( din joc ) : al3kS
2. Numele celui reclamat: ^bø︎iq_
3. Steamul celui reclamat: https://steamcommunity.com/profiles/76561198296210668/
4. Motiv: da gag foarte mult chiar daca e o gluma
5. Dovada: https://steamcommunity.com/profiles/76561198439443406/screenshots/ sunt 2 ss-uri
6. Alte detalii: a zis ca am 9 ani si 10 boli m a facut si pe mine si pe Noax si pe Alex redusi.

 

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Totul este adevarat dar ai ratat ceva. Boiq mi-a dat gag si mie si lui Alex pentru ca eu am scris "ho ma ce ai?" pentru ca se certa incontinuu cu Alex si lui Alex i-a dat gag pentru ca a scris "ez pisoi" in chat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

22 hours ago, PacPac said:

De la ce sa inceput sa mi dau seama? acolo nu se vad prea multe dar se vede ca ”boi” isi bate joc.... mai aduceti dovezi mai clare si daca continua tot asa o sa dau pro. pana atunci astept..

A inceput asa: Alex l a omorat pe boiq si a spus "ez pisoi" si boiq s-a enervat si i-a dat gag lui alex iar dupa a inceput sa scrie incontinuu ca de ce sufera si dastea cu caps si eu am zis ho ma ai intrat in priza si mi a dt gag restu ai ss uri

Editat de Noax
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 18 minute, Noax a spus:

A inceput asa: Alex l a omorat pe boiq si a spus "ez pisoi" si boiq s-a enervat si i-a dat gag lui alex iar dupa a inceput sa scrie incontinuu ca de ce sufera si dastea cu caps si eu am zis ho ma ai intrat in priza si mi a dt gag restu ai ss uri

Vreau ss-urile, fara dovada nu fac nmk.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

a primit remove si ban permanent gunoiul asta de om, nu mai are ce cauta pe server

" [21:52:41] [RO] [CT         ] ^bø︎iq_                          : iar cand esti corect lumea te ia de prost "

HAHA

b_560_95_1.png

 

-> DISCORD <-

-> STEAM <-

-> STEAM GROUP <-

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • NiGHT a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.