Sari la conținut

[Interviu] RAMIKI AKA RAKIMI - Moderator USP ROMÂNIA


case

Postări Recomandate

yFKMoW7.png

 

Salut, bine v-am gasit la un nou interviu. De data aceasta il voi intervieva pe moderatorul comunitatii, @RAMIKI AKA RAKIMI.

 

 

Vom incepe cu cateva informatii despre viata ta personala...

 

  • @case: Care este numele tau, cati ani ai si de unde esti?
  • @RAMIKI AKA RAKIMI: Numele meu este Rami am 17 ani si sunt din Timisoara.
     
  • @case: Cum decurge viata ta de zi cu zi?
  • @RAMIKI AKA RAKIMI: Pai dimineața ma duc la pregatire de bac pana la 2-3 si dupa ajung acasa si stau pe pc.

 

  • @case: Care este hobby-ul tau preferat? De ce?
  • @RAMIKI AKA RAKIMI: Am mai multe dar pot sa spun ca este editul video/photo dar inca sunt incepator.

 

 

 

 

 

  • @case: Care a fost cea mai mare provocare cu care te-ai confruntat pana acum?
  • @RAMIKI AKA RAKIMI: Admiterea si imd o sa am si bacul.

 

 

Bun, hai sa continuam  cu cateva intrebari despre comunitatea USP ROMANIA..

 

  • @case: De ce USP?
  • @RAMIKI AKA RAKIMI: Pai eu in decembrie m-am apucat de jbgo.usp.ro si am facut cont pe forum si de acolo am evaluat.

 

 

  • @case: Cum decurge o zi din viata ta pe forum?
  • @RAMIKI AKA RAKIMI: Pai cand intru pe forum ma duc pe categoria pe care o moderez si ma interesez sa vad ce e mai nou de facut sau sa vad daca e vreun topic sa il inchid.

 

  • @case: De ce ai ales sa faci cerere pentru moderator?
  • @RAMIKI AKA RAKIMI: Dupa ce am luat csgo manager am decis ca pot sa fac si mai mult ca sa ajut comunitatea.

 

  • @case: Cum crezi ca va arata comunitatea peste 1 an?
  • @RAMIKI AKA RAKIMI: Mai activa mai matura si cel mai important e ca va fii mai mare.

 

  • @case: Ce ai face daca ai primi gradul de ADMINISTRATOR pentru 24 de ore?
  • @RAMIKI AKA RAKIMI: Cel mai probabil o sa ma interesez sa vad cum se mananca.

 

  • @case: Iti multumesc de interviu. Multa bafta in continuare si "la cat mai multe posturi" 😄 .
  • @RAMIKI AKA RAKIMI: Te multumesc eu pentru acest interview foarte interesant.

 

 

Ce parere aveti despre acest interviu?

  • Like 1

" Beneath this mask there is more than flash.

Beneath this mask there is an idea, and ideas are bulletproof. "

"“I was silent, but I was not blind.”

JrydLpv.gif

www.usp.ro

Discord: case#6459

My servers & USP SERVERS:

b_350_20_323957_202743_f19a15_111111.png

b_350_20_323957_202743_f19a15_111111.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.