Sari la conținut

[ Cerere Admin ] - not cRs.


not cRs.

Postări Recomandate

  • Numele dmv? Ce varsta ai? Descrie-te in cateva cuvinte : Andrei "not cRs." Cristian, am varsta de 15 ani, imi place Fotbal-ul, sa ma joc pe Calculator si sa ies pe afara cu prietenii .
  • De ce doresti acest grad? Cu ce ai putea sa ajuti? : Doresc acest grad deoarece mi-am format o pasiune pentru aceasta comunitate si doresc sa am un loc stabil unde sa raman, pot ajuta cu Administratrea, Ordinea si Linistea
  • UniqueID :jeQ0Dw/3AY+B9rMMw851fexVr3g=
  • Ce propunere ai pentru TeamSpeak3 pe care doresti sa o expui?:  Fiecare sa primeasca o sansa si sa fie egal
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 in ultimele zile nu ai fost prea activ dar stiu ca ai avut ceva probleme , cat despre tine pot spune ca te cunosc cat de cat bine si esti linistit. dar dupa cum au spus si baietii mai sus CEVA MAI MULTA ACTIVITATE . Si de la mine ai PRO

           oZ6SNcB.jpg

--->>                             Server IP : 89.40.104.100                          <<---

--->>                        Server DNS : IALOMITA.USP.RO                  <<---

--->>                                            Mod : Clasic                                    <<---

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pro

ts.usp.ro / furien.usp.ro

b_350_20_191919_2B2B2B_FFFFFF_111111.png

b_350_20_ffad41_e98100_000000_591f11.png

 

TeamSpeak 3 USP România - TS.USP.RO

Pentru asistenţă se recomandă contactarea membrilor administrativi în privat sau accesarea canalului de Asistență Tehnică / Tehnical Support

Pentru orice nelămurire sau problemă nu ezita să trimiți un PM !

 

Moderator @ USP ROMÂNIA

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • KENNY. a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.