Sari la conținut

portofoliu Andrewww


Andrewww

Postări Recomandate

4 hours ago, BulaNikeSSS said:

De început e ok 

Te ai gândit sa comentezi rippere? Dacă erai mai bun ca el comentai așa ca vezi tu de ale tale ca și tu ești slab rip

Ripper? :)) asa slab is de ma acuzi de rip :)))
pai am zis ce a gresit, de acum inainte sa incerce sa lucreze la text si sa nu mai le faca oversharped
nu stiu de ce o iei de parca am zis ceva rau.

Andrew sper ca tu macar ai inteles ce am zis

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

2 hours ago, Munst said:

Ripper? :)) asa slab is de ma acuzi de rip :)))
pai am zis ce a gresit, de acum inainte sa incerce sa lucreze la text si sa nu mai le faca oversharped
nu stiu de ce o iei de parca am zis ceva rau.

Andrew sper ca tu macar ai inteles ce am zis

Da, în mare parte

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 2 ore, Munst a spus:

tine apasat shift cand redimensionezi

 @Andrewww ,in caz ca nu ai inteles faza cu shift. doresc sa mai adaug apesi ctrl+t  apoi tragi de un colt in timp ce tii shift apasat ,asa se redimensioneaza tota lucrarea nu doar un colt, cat despre text ,text-ul secundar. iti sugerez sa folosesti  fontul '' wendy'' pe 10 pixeli , fara a pune effecte pe el. text  principal acolo este decizia ta cum il faci.. pe parcurs o sa ti-l indreptii, keep working pentru inceput este ok.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Iti recomand niste tutoriale pe yt pentru blur / text! Gasesti tutoriale foarte bune pe yt de blur / text si o sa te ajute!

Textul secundar merge pe fontul 04b03 pe 8 pt si pe alb si dupa il pui pe soft light si iese bestial!

Cat despre text principal da cum a zis si hevvo ti-l faci cum vrei tu, cum e mai bine pe placul tau!

Editat de JoKeR.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La 13.06.2019 la 23:24, Andrewww a spus:

iISNHCQ.jpg KgLGMJj.jpg

Nu mai folosii stroke asa mare si la textul secundar foloseste un alt font, arata mai bine, iti recomand pentru texte secundare 04b03. Cauta tutoriale pe youtube pentru blur, keep working. Videoclip pentru blur:

 

Editat de FruZ

HELPER JBGO.USP.RO

PORTOFOLIU
INSTAGRAM

PROFIL FORUM

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 săptămâni mai târziu...

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: Postarea ta va necesita aprobare moderator înainte de a fi vizibilă.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Inserat ca text bogat.   Lipiți ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost restaurat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.