Sari la conținut

Reclamatie redje


Postări Recomandate

1. Numele tau ( din joc ) :PacPac
2. Numele celui reclamat:R3dje
3. Steamul celui reclamat:https://steamcommunity.com/profiles/76561198885457788/
4. Motiv: pai redje vroia sa schimbe harta fara sa intrebe si fratemiu a zis ca trebuie sa intrebe daca vor si playerii sa schimbe si el i a zis lui fratemiu sa taca si fratemiu a vorbit iar si asta cica ”daca nu taci iti dau ban.... si a mai zis fratemiu ceva si red a zis ”ma pis pe tine copile” limbaj de co-owner..
5. Dovada:62038172_632850433853984_874560256779223
6. Alte detalii:degeaba e activ daca face abuz si face ce vrea + cand fratemiu a zis sa nu schimbe harta ca nu are voie fara sa intrebe el a zis ”schimb harta cand vreau eu ma”

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

PRO

Merita warn deoarece a mai facut faze de genul, si nu este in regula.

"Don’t think I don’t see you haters, I know y’all in disguise"

“The realest people don’t have a lot of friends.”

"Reality is wrong. Dreams are for real."

★ ——————————————————————————————————————— ★

 

 

Discord_Server_OLD.USP.RO.pngSteam_Group_OLD.USP.RO.png

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

L-am prins de foarte multe ori pe robi când căuta ceartă și injura, nu cred că red l-ar fi înjurat fără motiv, părerea mea. 

                                                                                                                                                                        

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu tot respectu' , Robi caută ceartă în mare parte a timpului . Toți avem zile proaste în care nu suportăm comentariile ampulea și vrem doar să jucăm.

 

 

Helper 20 May - 27 May

Admin 27 May - 4 June

Moderator 4 June - Now

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • NiGHT a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.