Sari la conținut

[Interviu] Panda - Super-Moderator USP ROMÂNIA


case

Postări Recomandate

yFKMoW7.png

 

Salut, bine v-am gasit la un nou interviu. De data aceasta il voi intervieva pe super-moderatorul comunitatii, @Panda.

 

Vom incepe cu cateva informatii despre viata ta personala...
 

 

  • @case: Care este numele tau, cati ani ai si de unde esti?
  • @Panda: Alin, 18, Bucuresti.

 

  • @case: Spune 3 calitati de ale tale, dar si 3 defecte.
  • @Panda: calitati : simtul umorului, sociabil, visator (o consider o calitate avand in vedere ca multi nu viseaza sa ajunga cineva si nu fac nimic cu viata lor)
                    defecte : lipsa de rabdare, nesupunere ( fac ceva doar daca imi convine si stiu ca e sigur pentru mine acel lucru - nu stiu sigur daca se incadreaza neaparat in defect), prea energic.

 

  • @case: Mancarea preferata? Dar bautura?
  • @Panda: Mancare : cotlet de porc/ceafa de porc cu cartofi prajiti cu rozmarin .N-am o bautura preferata, dar imi place mult Granini-ul de Piersici sa zic asa
    o bautura care-mi place si-mi vine in minte.

 

  • @case: La ce scoala/liceu inveti? Ai inceput sa muncesti?
  • @Panda: Sunt la liceu, insa prefer sa nu-l mentionez (este unul de nota 8-8 si cv). Il ajut pe tatal meu la munca lui, de acasa. Nu pot spune ca e chiar o munca, o fac din placere si venitul ajunge in familie, nu la mine.

 

  • @case: Care este genul tau preferat de filme?
  • @Panda: Romantice.

 

 

 

Bun, hai sa continuam  cu cateva intrebari despre comunitatea USP ROMANIA
 

 

  • @case: De ce ai ales USP?
  • @Panda: Pai, dupa cum se stie, inainte se numea EVICT. Sunt inca de la inceput sa-i zic asa, de prin 2017. Am venit alaturi de 2 prieteni ce aveau un server si am ramas aici. Imi place comunitate si pot spune ca ma inteleg cu toti.

 

  • @case: Cum te intelegi cu staff-ul comunitatii?
  • @Panda: Sunt multi noi veniti si nu prea ii cunosc in totalitate pe toti. Cei cu care ma cunosc sunt in relatii bune (se stiu ei). Cu ceilalti astept sa fac cunostinta.

 

  • @case: Cum decurge o zi din viata ta pe forum?
  • @Panda: In principal intru seara cand am timp liber sa ma pot ocupa. Ma uit prin categorii si vad ce este de rezolvat.

 

  • @case: Te-ai gandit vreodata sa renunti la comunitate?
  • @Panda: Am si renuntat din cauza lipsei de timp, insa de curand am revenit.

 

  • @case: Enumera 5 persoane cu care te intelegi cel mai bine din staff.
  • @Panda: @PorcusorulMagic, @snd, @Shugo_SR. Pe ei ii cunosc de mult timp. Insa pot spune ca ma inteleg si cu restul. Nu am nicio problema cu nimeni.

 

  • @case: Ce poti sa ne zici despre activitatea moderatorilor?
  • @Panda: Cred ca ar trebui sa se implice mai mult unii dintre ei. Pe vremea mea era destul de greu sa obtii moderator si era o concurenta. Trebuia sa ai un numar mare de posturi, posturile sa fie utile si sa fii foarte activ pe categoria ta. Acum vad ca nu mai este acel interes.
     
  • @case: Ce mesaj ai transmite membrilor forumului?
  • @Panda: Sa fie alaturi de noi si sa ne sprijine si chiar sa incerce sa devina colegii nostri. Cu totii aveti o sansa sa ajungeti in "echipa" si sa urcam forum-ul asta cat mai sus, unde ii si este locul. Stiu ca s-a depus multa munca in spatele acestei comunitati si fondatorii trebuiesc sa vada sprijinul nostru si ca le suntem alaturi.

 

  • @case: Iti multumesc de interviu si iti urez succes in continuare!
  • @Panda: Mersi si eu, pupici.

 

Ce parere aveti?

 

  • Like 2
  • Love 2

" Beneath this mask there is more than flash.

Beneath this mask there is an idea, and ideas are bulletproof. "

"“I was silent, but I was not blind.”

JrydLpv.gif

www.usp.ro

Discord: case#6459

My servers & USP SERVERS:

b_350_20_323957_202743_f19a15_111111.png

b_350_20_323957_202743_f19a15_111111.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 2 minute, PorcusorulMagic a spus:

Iti ajuti familia , frumos din partea ta 😄

 

Normal fratioru. M-au crescut, mi-au dat o educatie foarte buna si datorita lor am tot ce am azi si le sunt recunoscator. As fi un ipocrit sa nu ii ajut.

  • Love 1

 

 

 

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un interviu foarte frumos, felicitari amandurora.

  • Like 2
  • Love 1

ts.usp.ro / furien.usp.ro

b_350_20_191919_2B2B2B_FFFFFF_111111.png

b_350_20_ffad41_e98100_000000_591f11.png

 

TeamSpeak 3 USP România - TS.USP.RO

Pentru asistenţă se recomandă contactarea membrilor administrativi în privat sau accesarea canalului de Asistență Tehnică / Tehnical Support

Pentru orice nelămurire sau problemă nu ezita să trimiți un PM !

 

Moderator @ USP ROMÂNIA

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 2 ore, SebastiaNN. a spus:

Un interviu foarte frumos, felicitari amandurora.

Multumim.

 

1 oră în urmă, Shugo_SR a spus:

te pup vtm

Te pup.

 

 

 

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un interviu frumușel realizat.

TeamSpeak 3 USP România - TS.USP.RO

- Pentru asistenţă se recomandă contactarea membrilor administrativi în privat sau accesarea canalului de Asistență Tehnică

b_350_20_121217_121217_CA3224_121217.png

Pentru orice nelămurire sau problemă nu ezita să îmi trimiți un PM sau să mă contactezi pe STEAM !

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.