Sari la conținut

Portofoliu Munst


Munst

Postări Recomandate

1 minute ago, Cobra GFX said:

sincer vreti sa pun eu text pe ea sa va inchid gura?

Da, cum sa nu,,,

 

Doamne zrx ce ai facut cu ea :)))), textu nu ii rau doar ca ai facut o ciudatenie (nu ma ofensez, nu stiu de ce tot timpu zici asta)

  • Haha 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa zicem ca lucrezi.. ok , acele lucrari cu smudge chiar imi plac , insa la avatare mai ai putin de lucrat,  incearca sa pui un pic mai multe effecte , foloseste tot ceea ce ai in photoshop de aia sunt acolo,  multe imagini  nici nu zici ca au effecte pe ele.. doar un stock simplu,  asta daca vrei sa faci tu avatare / semnaturi, daca tu consideri ca nu iti trebuie un text nu stiu ce.. sau effecte atunci iti propun sa te ocupi de bannere , logo-uri , webdesign, acolo nu-ti trebuie multe effecte dar .. pe avatare fara niste effecte nu da .. bine de loc.

 

*Tin sa mentionez, asta este strict parerea mea, fiecare face dupa placul lui, nici eu nu ascult pe altii, dar iti spun ca sa iti poti imbunatatii lucrarile pe viitor, daca ramai doar asa simplu pentru tot deauna nu te prea ajuta cu nimic.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

oYBhS2w.png  >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> zLrUzsu.png

eee, nu poti sa zici ca ii doar stocku lasat asa

 

Cobra nu zic ca arata rau, dar nu imi place deloc stilu ala de avatar unde tot focusu ii pe text

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din ce lucrari ai tu in portofoliu,vad ca esti axat mai mult pe semnaturi decat pe avatare.Blurul e ok la semnaturi,textul la unele avatare nu e chiar asa de urat(cum zic toti-dar na,fiecare cu gusturile lui).

Niste recomandari:1.Lucreaza la brurul de pe avatare

                              2.Incearca sa faci un echilibru dintre avatarele de tip picture si avatare de forum

                              3.Lucreaza la textul de pe avatare

#JustKW

  • Like 1

 

spacer.png

 

EX-Moderator csx.usp.ro

EX-GFX Leader usp.ro

NU cereti lucrari in pm! Faceti cerere!

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 hour ago, TheKalu said:

La aia cu cyberpunk imi place ca ai flow si mergea sa dai un efect de DOF, la ultima trebuia sa continui tot pe orange  si cred ca era ok fara text. Numa zic si eu 😛

aia cu cyberpunk ori cum ii un "rahat" mie nu imi place ce a iesit dar na is mandru ca mi-a iesit asa ceva, lucrarea a fost facuta dupa ce am venit acasa dupa o noapte lunga la terasa (adica beat rau) 

ori cum am de gand sa o refac.

 

si asta ultima initial am vrut sa fac ceva doar only smudge (defapt asta am si facut) doar ca era 300x300 parca defapt eu am intrat in photoshop sa mai setez niste brushuri pentru smudge si am deschis la misto un 300x300 (nu ma gandeam ca fac ceva) dar ma prins si mi-a iesit fundalu respectiv, daca te uiti atent ii un copy paste tot fundalu (doar ca ii invartit) si dupa la final mi-a venit in cap sa pun si un render (de acol culoarea roz, pe care nici nu m-am chinuit sa o scot)

si da, era mult mai ok fara text

 

dar acum ca o privesc a 2-a oara dupa ceva timp eu zic ca nu arata rau nici asa, lumina aia de jos (stanga) nu isi are locu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 săptămâni mai târziu...
  • 2 săptămâni mai târziu...
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.