Sari la conținut

Portofoliu Munst


Munst

Postări Recomandate

On 9/23/2019 at 1:36 AM, Munst said:

F7NIcIE.png

lucrarea asta a fost un experiment special pentru AOTW doar sa ma convig eu personal de un anumit aspect si anume ca 99% din persoanele ce se invart in zona de "design" pe forum defapt habar n-au photshop... de ce zic treaba asta? simplu, eu cu avataru asta am luat locu 1... deci locu 1 :)))))) si ce am facut la el? BA, DECI BA! NIMIC, n-am facut absolut nimic doar am luat stocku de pe net am pus un text cu mask si o margine de x2 pe negru... ATAT :)))) si am voturi cu argumentu "vot v2 (cred ca v2 era) pentru effect" :)))) deci n-ai cum.... la avataru  asta m-am straduit vre-o 2-3 ore sa il fac (modifica bg-ul, lucra culorile sa se potriveasca intre ele, integrare si multe altele) si cu ce m-am ales? cu 1 vot cred :))))) 
si n-ai cum sa zici ca nu ii placut ochilor.. chiar n-ai cum

 

sa nu credeti ca am vre-o problema sau ca is suparat sau mai stiu eu ce va trece voua prin cap.

pur si simplu am vrut sa va zic treaba asta sa stiti si voi

 

treaba este ca pe forumurile de gaming din Romania nu se incurajeaza asa mult creativitatea cand vine vorba de o lucrare in ps si mi se pare normal,este o categorie numita "Design" pe o comunitate de GAMING,daca era o comunitate dedicata designerilor era alta treaba. Aici 75% ca sa nu spun mai multi stiu sa aplice un action fscut de ei sau de alti designeri,mai baga cateva efecte si text.

Daca vrei sa arati cu adevarat nivelul tau renunta la avatare,renunta la semnaturi si apuca te de lucruri mai serioase. In loc sa faci avatarul ala in 2-3 ore puteai sa faci un logo/ceva cu vectori/icons/bannere/etc care poate nu e asa apreciat aici pe o comunitate de gaming iti zic eu ca daca faci ceva si ti se pare reusita lucrarea nici nu mai conteaza parerea celorlalți 

concluzie,perfect normal sa castigi cu un avatar fara efecte si cu unul pe care ai lucrat 3 ore sa pierzi,si ma refer ca ai pierdut timp,nu un concurs fara premii. keep work and do your best

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

2 hours ago, Franky said:

treaba este ca pe forumurile de gaming din Romania nu se incurajeaza asa mult creativitatea cand vine vorba de o lucrare in ps si mi se pare normal,este o categorie numita "Design" pe o comunitate de GAMING,daca era o comunitate dedicata designerilor era alta treaba. Aici 75% ca sa nu spun mai multi stiu sa aplice un action fscut de ei sau de alti designeri,mai baga cateva efecte si text.

Daca vrei sa arati cu adevarat nivelul tau renunta la avatare,renunta la semnaturi si apuca te de lucruri mai serioase. In loc sa faci avatarul ala in 2-3 ore puteai sa faci un logo/ceva cu vectori/icons/bannere/etc care poate nu e asa apreciat aici pe o comunitate de gaming iti zic eu ca daca faci ceva si ti se pare reusita lucrarea nici nu mai conteaza parerea celorlalți 

concluzie,perfect normal sa castigi cu un avatar fara efecte si cu unul pe care ai lucrat 3 ore sa pierzi,si ma refer ca ai pierdut timp,nu un concurs fara premii. keep work and do your best

 

nu ii vorba de aratat "nivelu"
daca ai citit tot, am si zis undeva ca fac asta de plictiseala si pentru relaxarea mea. asa ma relaxez eu facand semnaturi/avatare si desen.
 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Avatarele Sunt Foarte Frumoase !
Se Vede ca Ai experienta si ca stii ce faci insa text-ul nu se prea potriveste in unele lucrari (nici eu nu ma prea pricep la text)
Poate In Vitor Faci si tu O Cerere Designer.

GooD WorK !

logo-oficial.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 săptămâni mai târziu...
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.