Sari la conținut

Câteva propuneri


Marian C.

Postări Recomandate

  • La categoria prezentări postările să nu se mai contorizeze, observ că unii își fac un obicei doar pe acolo.
  • La categoria discuții libere și jocuri forumistice nu ar trebui să se contorizeze din nou aduc aceeași problemă prea mulți își fac obiceiul să zică că acolo este "activitate".
  • Să se pună un buton cu sursa autorului din temă se poate face asta destul de ușor, din nou am observat că aproape toți nu pun sursele deși peste tot este cerut în regulamente.
  • Regulamentele sunt vechi cu background de la fostele comunități ar trebui modificate și ele și actualizate.
  • La downloads să fie o limită de postări pe zi și într-un anumit interval de timp pentru a evita spamul.
Editat de Marian C.
  • Like 2
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1. Nu se contorizeaza.

2. Punctul 1

3. Pai, cam sunt obligati sa puna sursa si eu am vazut ca majoritatea pun sursa :))

4. Se rezolva.

5. Nu e nevoie de limita, sa posteze lumea cat vrea la downloads.

  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 1 minut, VLD a spus:

1. Nu se contorizeaza.

2. Punctul 1

3. Pai, cam sunt obligati sa puna sursa si eu am vazut ca majoritatea pun sursa :))

4. Se rezolva.

5. Nu e nevoie de limita, sa posteze lumea cat vrea la downloads.

Să posteze lumea cât vrea? Ok, atunci de ce mai vă țineți cu pumnul în piept că aveti limite la fiecare categorie, spamul nu ajută la nimic, @stranger ai făcut ce nu mă așteptam de la tine, @Theo

la fel, nu stau să critic pe nimeni doar că faceți ce se făcea și înainte pe celelalte comunități doar spam, post-hunt 0 calitate peste tot. @VLD dacă îți dau un pm cu aceia care pun sursa rămâi uimit că nu sunt mai deloc,, cum spuneam nu stau să critic dar urât.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 1 minut, Marian C. a spus:

Să posteze lumea cât vrea? Ok, atunci de ce mai vă țineți cu pumnul în piept că aveti limite la fiecare categorie, spamul nu ajută la nimic, @stranger ai făcut ce nu mă așteptam de la tine, @Theo

la fel, nu stau să critic pe nimeni doar că faceți ce se făcea și înainte pe celelalte comunități doar spam, post-hunt 0 calitate peste tot. @VLD dacă îți dau un pm cu aceia care pun sursa rămâi uimit că nu sunt mai deloc,, cum spuneam nu stau să critic dar urât.

Cand te-ai referit la downloads, automat m-am gandit la platforma. 

https://usp.ro/forum/files/

Tu unde te referi ca posteaza? La cs?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 hour ago, Marian C. said:

Să posteze lumea cât vrea? Ok, atunci de ce mai vă țineți cu pumnul în piept că aveti limite la fiecare categorie, spamul nu ajută la nimic, @stranger ai făcut ce nu mă așteptam de la tine, @Theo

la fel, nu stau să critic pe nimeni doar că faceți ce se făcea și înainte pe celelalte comunități doar spam, post-hunt 0 calitate peste tot. @VLD dacă îți dau un pm cu aceia care pun sursa rămâi uimit că nu sunt mai deloc,, cum spuneam nu stau să critic dar urât.

Eu zic sa te mai uiti o data peste topicuri...

" Beneath this mask there is more than flash.

Beneath this mask there is an idea, and ideas are bulletproof. "

"“I was silent, but I was not blind.”

JrydLpv.gif

www.usp.ro

Discord: case#6459

My servers & USP SERVERS:

b_350_20_323957_202743_f19a15_111111.png

b_350_20_323957_202743_f19a15_111111.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Foarte bune propuneri, eu unul sunt de acord.

TeamSpeak 3 USP România - TS.USP.RO

- Pentru asistenţă se recomandă contactarea membrilor administrativi în privat sau accesarea canalului de Asistență Tehnică

b_350_20_121217_121217_CA3224_121217.png

Pentru orice nelămurire sau problemă nu ezita să îmi trimiți un PM sau să mă contactezi pe STEAM !

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt de acord, mi se par niste propuneri destul de bune.

ts.usp.ro / furien.usp.ro

b_350_20_191919_2B2B2B_FFFFFF_111111.png

b_350_20_ffad41_e98100_000000_591f11.png

 

TeamSpeak 3 USP România - TS.USP.RO

Pentru asistenţă se recomandă contactarea membrilor administrativi în privat sau accesarea canalului de Asistență Tehnică / Tehnical Support

Pentru orice nelămurire sau problemă nu ezita să trimiți un PM !

 

Moderator @ USP ROMÂNIA

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Regulamentele se modifica din ce am vazut, poate mai sunt cateva care inca nu s-au modificat, dar in timp se modifica. Pe mine unul nu ma deranjeaza ca se contorizeaza posturile de la prezentari/jocuri forumistice ca ai destule optiuni sa te uiti unde sunt facute posturile si sa mor de mai tin minte cum e ala cu "sursa autorului", da-mi un pm cu o poza sa vad.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • TwiX a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.