Sari la conținut

Un concept Vivo NEX ne arata o camera foto detasabila pe smartphone-uri !!


Ombladon.

Postări Recomandate

  • Vivo este o companie care ne-a surprins ani la rand. Insa eu sunt sc**CENZURAT** in privinta lor. Desi au venit pe piata primii cu cateva tehnologii interesante, nu functionau deloc prea bine si abia un an mai tarziu cineva dezvolta respectiva tehnologie si o implementa corect. Tot ei prezinta ceva interesant.
  • Vivo a venit cu primul telefon ce integra senzorul de amprenta sub ecran si primul telefon cu camera pop-up. Cred ca mai sunt cateva dar imi scapa. vivo-nex.jpg?resize=750%2C531&quality=10
  • Conceptul pe care il vedeti nu are un nume inca, dar este interesant. Arata ca orice alt telefon, iar camerele de pe spate par luate de la Mate 20 Pro. Insa acele 3 camere, acel bloc, este detasabil.
  • Se poate scoate de acolo si se poate amplasa oriunde. Nici macar nu trebuie sa stea pe telefon, poate functiona ca un gadget independent.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Theo a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.