Sari la conținut

[Interviu] VLD - Administrator Usp România


stranger

Postări Recomandate

                                    yFKMoW7.png

 

- Salutare, prieteni. Doresc să vă prezint câteva informații despre Administratorul nostru @VLD.

 

Doresc să începem cu câteva informații despre viața reală, care ar fi numele tău, vârsta și locul natal. 
 

  • @stranger:  Care este numele tău, câți ani ai și de unde ești?
  • @VLD: Numele meu este Vlad, am varsta de 19 ani (aproape, fac pe 21 iunie) si locul meu natal e Bucuresti
     
  • @stranger: Cum decurge o zi din viața ta?
  • @VLD: laba, fac laba
     
  • @stranger: Ce studii ai?
  • @VLD: Absolvent de liceu. Bine ca am scapat de puscaria asta. De obicei lumea e bucuroasa ca termina liceu si sunt tristi, eu sunt bucuros ca am fost eliberat si nu mai trebuie sa dau pe acolo :)))))))))
     
  • @stranger: Când erai mic, ce doreai să devii?
  • @VLD: Doctor stomatolog. Este o profesie destul de grea, dar mi-a placut de mic. Oamenilor le este frica de doctorii stomatologi datorita gandului ca raman fara dinti.
     
  • @stranger: De la ce vârstă numai ești virgin?
  • @VLD: Cand am avut o relatie extraordinara cu mama ta, mi-a explicat sistemul reproducator ca un adevarat doctor de la medicina!
     
  • @stranger: Ce înseamnă pentru tine o "relație perfectă"?
  • @VLD: Pentru mine, nu exista "relatie perfecta" pentru ca o relatie perfecta este o relatie monotona. O relatie adevarata este atunci cand accepti persoana de langa tine si se aplica viceversa. Atunci cand nu renunti din motive banale la persoana de langa tine, cand ii esti alaturi si la bine si la greu. O relatie adevarata este atunci cand ii iei o ciocolata persoanei respective fara niciun motiv, iar ea iti zambeste si te saruta. O relatie adevarata este atunci cand ai cea mai mare incredere in persoana respectiva si nu esti dominat de gelozie sau posesivitate (nasol de persoanele care se incadreaza in tipologia aceea, deoarece vor distruge relatia). O relatie adevarata, este totul pentru tine si indiferent cat de mult ai uri persoana de langa tine sau ai vrea sa renunti, nu poti s-o faci. Aceia este o relatie adevarata.
     
  • @stranger: Unde ți-ai dorii să mergi pentru o perioadă lungă de timp?
  • @VLD: Pentru o perioada lunga de timp as vrea sa merg cu prietena mea in Spania, mai exact in Valencia. E un oras frumos acolo si mi-ar placea sa locuiesc.
     
  • @stranger: Unde te vezi, peste 10 ani?
  • @VLD: Ma vad mergand pe soare si vazandu-l pe @flrn; cum inca plateste la centuriste.
     
  • @stranger: Care sunt calitățile tale, dar și defectele?
  • @VLD: N-am calitati, sunt un defect ordinar din fabrica.
     
  • @stranger: Care este mâncarea ta preferată?
  • @VLD: SHAORMA DE LA DINNER FOOD
     
  • @stranger: Ce genuri de filme îti face plăcere să le vizionezi? Și de ce?
  • @VLD: Imi place orice tip de film, nu pot spune ca am o pasiune extraordinara pentru filme, aveam acum cativa ani, dar la ora actuala, vad un film foarte rar, 1 la 1 luna sau 2.

 

 Acum începem cu câteva întrebări legate de forumul nostru Usp România. 

 

  • @stranger: De ce ai ales comunitatea Usp.Ro?
  • @VLD: Comunitatea USP e fostul evict pentru mine. Totul a inceput cand Mutex m-a frecat la icre si am plecat de pe forum de acolo, iar numele evict imi placea. Plus, il stiam pe @snd baiat serios si stiam ca nu da gres cu comunitatea.
     
  • @stranger: Ce părere ai despre administrația comunității?
  • @VLD: Bunicel staff-ul, chiar spre bine as putea spune. @Theo, lasa mama postarile cu lock ca iti da @stranger cu strutu' in cap.
     
  • @stranger: Ce trebuie schimbat comunității? Atât forumului cât și ts-ului?
  • @VLD: Tema oricum este in desfasurare, ts-ul e okay, nu prea as avea ce sa schimb. 
     
  • @stranger: Poți enumera 5 membrii din STAFF ce îți sunt prieteni? Și să ne spui, de ce i-ai ales pe aceștia?
  • @VLD: Ba, asta e o intrebare grea. Pai, sa ma gandesc. @flrn; - e potaia mea, il cunosc de 5 ani si ne intelegem bine. Avem acelasi umor de cacat si suntem amandoi la fel de prosti. @snd - ne-am apropiat psihic (nu fizic doamne fereste) cand am inceput sa ne injuram si avea rasul acela nervos cand vorbea cineva :)))). @case - am purtat cu el o discutie pe teamspeak si-mi place ca e un baiat cu bun simt si deschis la minte, n-are ca altii o mentalitate de cocalar imputit cu ciuboti in picioare si sa fie drogati non-stop. Felicitarile mele pentru persoana care este. @Pymbor - chiar daca nu mai este in staff, este un prieten foarte bun si ii doresc tot binele din lume.
     
  • @stranger: Despre activitatea Moderatorilor, ce ne poți spune?
  • @VLD: @Shugo_SR - slabutzel @Theo - Te-am prins fraiere GATA LOCK LA POST @Cr3atur3 - e okay @Cenzuratu - e okay
     
  • @stranger: Ai vreo aspirație pe acest forum?
  • @VLD: Aspiratie la ce? avem curve pe forum si nu stiu eu? ca daca existau, le lua Florin pe toate si le platea pe ora
     
  • @stranger: Ce ai face dacă ai primi gradul de Administrator pentru o zi?
  • @VLD: Pai sper sa-l primesc permanent, nu pentru o zi :)))))))))))))))))))
     
  • @stranger: Ce emoţie ai avut când ai fost promovat la Super-Moderator?
  • @VLD: Ba, cand am ajuns super moderator, am realizat un singur lucru. AM BELIT PULA BA CA AM PUS LA UNU ACCES FULL PE FORUM SI AM LUAT DOWNGRADE
     
  • @stranger: Ce mesaj ai pentru membrii comunității Usp?
  • @VLD: Sincer, ceea ce urmeaza sa spun e un mesaj foarte serios. Nu fumati, nu va drogati, nu fiti alcoolici, cititi multe carti si fiti ce vreti sa va doriti in viata. Nu va lasati influentati de oricine, faceti ce simtiti si nu va transformati in roboti. Cel mai apreciat lucru din punctul meu de vedere este unicitatea unui om, iar asta nimeni nu-i poate pune un pret.
    Si @flrn; inca plateste la curve si nu-mi dau seama daca se duce la curve pt barbati sau femei :))))))))

     
  • @stranger: Mă bucur că ai acceptat invitația mea la acest interviu. Îți mulțumesc.
  • @VLD: Te-n pula mea de pula bleaga, pa
  • Like 2
  • Love 1
  • Haha 3

 76561198927691959.pngAddFriend.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Te pup gaiule ❤️ 

  • Love 1

" Beneath this mask there is more than flash.

Beneath this mask there is an idea, and ideas are bulletproof. "

"“I was silent, but I was not blind.”

JrydLpv.gif

www.usp.ro

Discord: case#6459

My servers & USP SERVERS:

b_350_20_323957_202743_f19a15_111111.png

b_350_20_323957_202743_f19a15_111111.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frumos interviu

ts.usp.ro / furien.usp.ro

b_350_20_191919_2B2B2B_FFFFFF_111111.png

b_350_20_ffad41_e98100_000000_591f11.png

 

TeamSpeak 3 USP România - TS.USP.RO

Pentru asistenţă se recomandă contactarea membrilor administrativi în privat sau accesarea canalului de Asistență Tehnică / Tehnical Support

Pentru orice nelămurire sau problemă nu ezita să trimiți un PM !

 

Moderator @ USP ROMÂNIA

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

oricum dupa proba revine la gradul vechi, ca nu se tine de treaba csf

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Caterincă rău interviul ăsta.

TeamSpeak 3 USP România - TS.USP.RO

- Pentru asistenţă se recomandă contactarea membrilor administrativi în privat sau accesarea canalului de Asistență Tehnică

b_350_20_121217_121217_CA3224_121217.png

Pentru orice nelămurire sau problemă nu ezita să îmi trimiți un PM sau să mă contactezi pe STEAM !

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 luni mai târziu...
La 26.05.2019 la 17:25, stranger a spus:
  • @stranger: De la ce vârstă numai ești virgin?
  • @VLD: Cand am avut o relatie extraordinara cu mama ta, mi-a explicat sistemul reproducator ca un adevarat doctor de la medicina!

😂Mor ba...morrrr =)))))

 

  • Haha 1

 

spacer.png

 

EX-Moderator csx.usp.ro

EX-GFX Leader usp.ro

NU cereti lucrari in pm! Faceti cerere!

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Angrry™ nefixat și Recomandate acest topic
  • Angrry™ a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.