Sari la conținut

Portofoliu F0r3st


F0r3st

Postări Recomandate

Mai ai de lucru, nu stiu daca faci asa dar cand faci un avatar pui '' 150x250 '' si sa fie  background transparent, apoi cand salvezi , salvezi sub .png..  banuisc ca nu o sa se mai vada neclare.

in rest.. nu te sfatuiesc sa urmaresti tutoriale.. nu te vor ajuta cu nimic.. incearca sa iti dezvoltii tu singur un stil de lucru nu cum fac ceilalti , text .. iti sugerez sa mai schimbi fonturile sunt destule pe dafont.com , text secundar  propun sa folosesti '' wendy '' pe 10 px si pe none .. daca mai ai intrebari ma poti intreba in privat sau pe facebook : Alexandru Gfx , keep working 

  • Like 2
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mda........blurul e ok,textu mai trb sa lucrezi la el dar......Invata sa redimensionezi ca lumea!Cand redimensionezi tii Shift+Alt si dupa mai redimensionezi unde nu iti place.#kw

 

spacer.png

 

EX-Moderator csx.usp.ro

EX-GFX Leader usp.ro

NU cereti lucrari in pm! Faceti cerere!

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frumoase lucrari, astept cadou :))

"Daca nu poti invinge, asigura-te ca nu vei pierde" 
"Nu am făcut niciodată o greşeală înainte să o fac prima dată" 
"Calitatea este inutilă fără rezultate. Rezultatele fără calitate sunt plictisitoare" 
"Dacă aş fi vrut să înţelegeţi aş fi explicat mult mai bine" 
"Nu lătra dacă nu ești pregătit să muști"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 săptămâni mai târziu...
  • 4 săptămâni mai târziu...

dezinteres, locked.

"The greatest trick the devil ever pulled was convincing the world he doesn't exist." - Charles Baudelaire
"He who doesn't fear death dies only once." - Giovanni Falcone

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • ink a blocat acest topic
  • case a deblocat acest topic
  • 2 luni mai târziu...

Fail-uri:

ZUU1FSU.png

58PVCZd.png

C1Y4zb2.png

rztnUid.png

YAafQ1J.png

 

Avatare:

 

MuKJAoc.pngV6VEbZ8.pngQkefsff.pngPGSxXZo.pngPoGWLWX.pnginHwNQk.pngd9aS0uv.png

2gSmWQr.pngRfZO3co.pngMWigc2J.pngarcnxfm.png9fG5Vsc.pngnjGWNYh.pngavcavatr3.png.2f060d6ac1a9b2f039ae777d699ca121.png

avatarwa.png.d0f18b45937816ccd1fc7dbaac15b266.pngforest2.png.01bb0bc1b1b29b9e6628f853b052dfec.pngcevElPP.pngMzGU1yg.pngqhdda1C.pngIXosWWh.pngwyNNxIM.png

 

Bannere:

 

NImVsAr.pngGlVndIZ.pngVYi9Ybf.png

0CUKbmU.png3LFJlqJ.png

NIr3qbF.png

UTfzmaK.png

qfznRV4.png

 

 

 

NU MAI AM NICI UN .PSD PENTRU CA SUNT UN PROST SI MI-AM REINSTALAT WINDOWS-UL FARA SA-MI FAC BACK-UP LA RESURSE...

Editat de F0r3st

76561198367254953.pngAddFriend.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 9 luni mai târziu...
  • 2 săptămâni mai târziu...
  • 4 luni mai târziu...

Esti ok,bluru e ok,textu e ok-ish,dar tot slab ai ramas la redimensionare

Frt,trb sa te axezi numai pe redimensionare acum deoarece ai unele avatare care ba sunt comprimate,ba cunt prea strech-uite

Just,KW!

 

spacer.png

 

EX-Moderator csx.usp.ro

EX-GFX Leader usp.ro

NU cereti lucrari in pm! Faceti cerere!

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La 18.12.2020 la 13:17, TheAssassinRO a spus:

Esti ok,bluru e ok,textu e ok-ish,dar tot slab ai ramas la redimensionare

Frt,trb sa te axezi numai pe redimensionare acum deoarece ai unele avatare care ba sunt comprimate,ba cunt prea strech-uite

Just,KW!

OFF: nu stiu cum poti sa zici tu ca sunt "ok" sau ca "blurul e ok / text ok-ish" cand tu nu evoluezi deloc, doar stacnezi, nu adaugi nimic nou la lucrarile tale ci doar le faci mai urate cu efectele pe care le adaugi. Cat despre redimensionare se poate vedea cu ochiul liber ca unele sunt recente facute si unele nu.

ON: 
                                                                                                     evO5Wcy.pnginLNTUx.pngHVOeAeo.pngxQ3nrAu.png

76561198367254953.pngAddFriend.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.



×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.