Sari la conținut

Momente incredibile: i-a făcut PRAF pe Suarez și pe Messi: "Nu mă atinge, ești foarte urât!" / "Ce nu-ți convine, purice?"


Ellement.

Postări Recomandate

reguillon

Sergio Reguilon (22 de ani) a devenit titular sub comanda lui Santiago Solari la Real Madrid. Fundașul stânga i-a luat locul lui Marcelo în primul 11 și a avut evoluții apreciate.

În ultimul El Clasico, și-a arătat personalitatea, după ce s-a contrat cu "greii" Barcelonei, Suarez și Messi. În presa din Spania au apărut imagini cu Reguilon, în timpul unui schimb de replici cu Luis Suarez: "Nu mă atinge, nu mă atinge! Ești foarte urât!", i-a transmis fundașul spaniol adversarului său de la Barcelona.

Ulterior, Messi, care se afla la doar câțiva metri, a intervenit și el în acest conflict, însă nici argentinianul nu l-a intimidat pe Reguilon: "Ce nu-ți convine, purice?", i-a transmis tânărul fotbalist al Realului starului argentinian.

"Purice" este una dintre poreclele lui Lionel Messi, iar Sergio Reguilon nu a ratat ocazia să-l "taxeze" pe fotbalistul Barcelonei.

sursa: digisport.ro

RETRAS !

                                                                                                                                                                            

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.