Sari la conținut

Cerere grad, oh,no! UPDATE


ohno

Postări Recomandate

  • Numele tău >> Oh,no!
  • Gradul dorit >> Rămâne la alegerea voastră !
  • Cu ce ai ajutat serverul? >> Momentan cu prezența, iar dacă voi fi admin îl voi ajuta cu eliminarea codaților ! Cred că voi fi cel mai activ admin ! Momentan nu este nici un admin conectat și nici un jucător pe de_dust, mergea o hartă mai mică ! Aveți nevoie de admini mai activi !
  • UniqueID >> FlgvVU0yJCogQeakIr6Hix4U8Ys=
  • De ce dorești acest grad, cu ce poți ajuta serverul? >> Depinde de comenzile la care voi avea acces... ! În principal, sunt conectat mai tot timpul ! Vă pot ajuta cu reclamă, prezentare youtube, redirecte sau orice altceva de ce are nevoie un server. Am experiență în adminare, am avut și eu server și aș putea contribui cu orice ! Dacă am fost convingător și credeți că aveți nevoie de mine aștept să mă contactați și veți vedea un + din partea mea, o mie de cuvinte un ban nu face, fapte nu vorbe ! ?
  • O notă serverului de TeamSpeak3 și Forum >> 10
Editat de ohno
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.