Sari la conținut

"N-am vazut in VIATA MEA un fundas sa faca asa ceva!" Cei doi VINOVATI pentru egalul cu Dunarea! Becali a anuntat sentinta: "Gresesti? Ajungi pe BANCA!"


Joffrey

Postări Recomandate


	"N-am vazut in VIATA MEA un fundas sa faca asa ceva!" Cei doi VINOVATI pentru egalul cu Dunarea! Becali a anuntat sentinta: "Gresesti? Ajungi pe BANCA!"

 

Gigi Becali i-a pus la zid pe Bogdan Planici si Cristi Balgradean.

"Eu vreau sa inteleaga ca cine greseste la Steaua, trebuie sa plateasca. Ce inseamna sa platesti? Banca! Era foarte suparat, eu l-am incurajat. I-am spus ca daca aude vorbe despre demitere, sa nu se gandeasca. El a crescut in ochii mei si nu ii fac asa ceva lui si tatalui lui.

Eu nu am vazut niciun fundas sa faca ce a facut Planici. Asta-i pasa de la portar?  La adversar? Dai stanga-dreapta. Nici Vlad daca era nu o lasa asa la sut. Si uitati-va la Planici, eu nu am nevoie de asa ceva" a spus Gigi Becali la Digi Sport.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.