Sari la conținut

pt ce ban ???


unn@med

Postări Recomandate

Am o intrebare pt ce am luat ban pe server in 10 Feb ora 18 : 10 pe harta inferno .

rog un raspuns nu tin neaparat sa joc pe server -ul vostru dar nu inteleg motivul pt care am luat ban?

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

4 minutes ago, Sneaky_mode said:

banul e pentru wall 

https://bans.ro/go.evict.ro/admin/index.php?p=banlist&searchText=79.115.32.192&Submit=

 

Ai un  

MODEL CERERE UNBAN

esti sigur?? banuiesc ca nu ai 12 ani si mai mult decat atat am profilul liber banuiesc ca poti vedea ca de 10 ani e in "good condition" si ceva ore jucate ...dar daca esti sigur e ok ..

am vazut modelul de cerere nu vroiam sa fac cerere de unban doar sa intreb motivul ,,,e trist ca ai jucat cu 2 codati si pe harta mirage de dinainte si imi dai mie ban care te asigur nu am jucat in viata mea cu cod

putem verifica impreuna compul meu cu teamwiever dar ar fi o pierdere de timp ,ar merita doar ca sa vezi ca te-ai inselat.

 

 

 

 

Editat de unn@med
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Stf a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.