Sari la conținut

Unban - DeMMoN


DeMMoN

Postări Recomandate

1. Profil jucător: https://steamcommunity.com/id/andrmihail/

2. Link detalii ban: https://bans.ro/go.evict.ro/admin/index.php?p=banlist&advSearch=Demmon&advType=name

3. Descrie situația: Cica WallHack :))) Vreau si eu un demo

4. Dovezi:

Editat de DeMMoN
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Decizia o va lua sound, nu trebuie sa intrebi tu de sanctiuni. 

Off: Stim jumatate de server cat de bun esti tu, iti iei vac pe 3 conturi intr-o saptamana deoarece tragi prea bine pentru aia de la overwatch. Parca nu te mai jucai jocul asta ca e trash, nu-i asa vulkane? Pardon, demmon.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 3 minute, Stf a spus:

Off: Stim jumatate de server cat de bun esti tu, iti iei vac pe 3 conturi intr-o saptamana deoarece tragi prea bine pentru aia de la overwatch. Parca nu te mai jucai jocul asta ca e trash, nu-i asa vulkane? Pardon, demmon.

Nu trebuie tu sa imi spui ce trebuie sa joc, cand sau cum da?

3 conturi? Arata-le, chiar sunt curios. Pe primul stiu ca am VAC, care celelalte 3 conturi?

 

Nu trebuie sa ma iei tu pe mine la intrebari, nu ai dreptul, bafta.

 

PEACE

Editat de DeMMoN
PS
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vulkane, el are gradul ala pe forum ca sa se ocupe de lucrurile astea, de un ban sau de un unban, de o cerere sau o reclamatie. Sa nu mai zic ca, ca orice alta persoana de aici, are dreptul de a-si exprima opinia cu privinta la ban-ul pe care l-ai primit.

 

Nu e nevoie nici de dublu post, nici sa te simti atacat. 

 

Nu e demo= UNBAN; pacat ca nu a gasit omul demo-ul...

 

-pwp

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 3 ore, DeMMoN a spus:

@sound ii dai ceva pentru acest lucru?

 

Acest lucru nu te priveste pe tine si nici o sa te intereseze ce sactiune am sa primesc 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

3 hours ago, DeMMoN said:

Nu trebuie tu sa imi spui ce trebuie sa joc, cand sau cum da?

3 conturi? Arata-le, chiar sunt curios. Pe primul stiu ca am VAC, care celelalte 3 conturi?

 

Nu trebuie sa ma iei tu pe mine la intrebari, nu ai dreptul, bafta.

 

PEACE

Edited 3 hours ago by DeMMoN
PS

Nu mai transpira aici pe forum bai prepubertarule, inteleg ca a inceput sa iti creasca si tie par in zona pubiana si te crezi baiat dar nu inseamna ca trebuie sa te dai smecher pe internet acum, ai grija 🙂 nu am nimic cu tine iti zic doar propria mea parere.

  • Haha 1

9Fuz0ye.png

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 33 minute, iTheo0205 a spus:

Nu mai transpira aici pe forum bai prepubertarule, inteleg ca a inceput sa iti creasca si tie par in zona pubiana si te crezi baiat dar nu inseamna ca trebuie sa te dai smecher pe internet acum, ai grija 🙂 nu am nimic cu tine iti zic doar propria mea parere.

Chiar crezi ca ma intereseaza ca mi-a dat BAN pe un cont? Pot sa imi fac mai multe conturi. Odata ce NU are demo de ce sa imi dea ban? Dar puteti sa imi lasati BAN-ul ca nu ma intereseaza.

 

Dar cand vad ca unii va bagati aiurea in seama, unde nu ar trebui, ma intreb ca daca as fi in locul tau Theo, iti spun ca erai frustrat, asa cum sunt eu acum.

Te rog, data viitoare sa nu mai aduci argumente care nu au nici macar o treaba cu situatia, si apropo crezi ca ma cred eu mare smecher? Nu vreau sa ma iau in gura cu tine.

Editat de DeMMoN
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

4 hours ago, DeMMoN said:

@sound ii dai ceva pentru acest lucru?

 

Nu mai fi asa de ofticat , smechere , ca tu nu esti cine stie ce zeu pe comunitatea asta sa iei la pula pe cine vrei tu .

17 minutes ago, DeMMoN said:

Chiar crezi ca ma intereseaza ca mi-a dat BAN pe un cont? Pot sa imi fac mai multe conturi. Odata ce NU are demo de ce sa imi dea ban? Dar puteti sa imi lasati BAN-ul ca nu ma intereseaza.

 

Dar cand vad ca unii va bagati aiurea in seama, unde nu ar trebui, ma intreb ca daca as fi in locul tau Theo, iti spun ca erai frustrat, asa cum sunt eu acum.

Te rog, data viitoare sa nu mai aduci argumente care nu au nici macar o treaba cu situatia, si apropo crezi ca ma cred eu mare smecher? Nu vreau sa ma iau in gura cu tine.

Fa-ti alte conturi , o sa iei ban pe toate atata timp cat ai ban pe unul 😉 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

15 minutes ago, DeMMoN said:

Chiar crezi ca ma intereseaza ca mi-a dat BAN pe un cont? Pot sa imi fac mai multe conturi. Odata ce NU are demo de ce sa imi dea ban? Dar puteti sa imi lasati BAN-ul ca nu ma intereseaza.

 

Bun. Nu are demo si inseamna ca ai unban. Sa fim seriosi.. daca nu te-ar interesa ca ai ban pe EVICT, nu ai fi venit sa faci reclamatie si sa te stresezi atata daca iei unban sau nu. Dar si daca joci cu cod, nu mai e cazul sa zic ce parere am de codati.

Peace. 

P.s. se poate da ban pe IP 😘

No scar, but I left my mark

7bTVieB.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 3 minute, Gansacu a spus:

Nu mai fi asa de ofticat , smechere , ca tu nu esti cine stie ce zeu pe comunitatea asta sa iei la pula pe cine vrei tu .

 

Pentru ce ofticat Gandacule? 

Ca am luat ban de la un ''ADMIN'' care nu face demo cand da ban? sau daca a facut demo, de ce nu s-a asigurat ca ii merge demo-ul?

 

Nu am spus ca bag coduri pe alte conturi.

 

 

Editat de DeMMoN
Pentru 2k
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Stf a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.