Sari la conținut

Cerere unban


Woof

Postări Recomandate

Frate, nu am nimic, si toata lumea face **cenzurat** in zone in care e probabil sa fie cineva. Si normal ca fac "peek" ca sa fiu sigur; doar nu ma duc ca ultimu silver fara sa "arunc o privire" (= peek, nu pick). Si pentru o simpla faza care ti se pare tie suspecta nu mi se pare normal sa imi dai ban. Bine ca ieri am dat 2 capete prin usa de la mid, ca am avut si eu noroc si atunci nu a zis nime nimic, si acum ca am facut un simplu fkn peek ( nici nu mai stiu care dintre ele e, dar ma gandesc ca era unu cu awp) imi iau instant ban. Pls sa ma ajute altcnv ca nu mi se pare normal ce se intampla, pe bune ://///
 

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 11 minute, Gansacu a spus:

Nu sunt faze suspecte cu killuri , dar in schimb sunt faze cu pick fara info . Ma refer la faza din toxic de pa cache .

M-am uitat la demo, si a facut ''peek'', nu mi s-a parut suspect cu nimic. Stiu ca nu am nici un drept sa dau PRO unban sau CONTRA unban, dar ai facut o greseala cand ai dat banul asta, cu chestia asta se justifica ca nu ai trecut de rank-ul ''SILVER'', puteti sa ma judecati, ma refer la Stf si Bear, chiar daca comenteaza sau nu, si sincer nu o sa imi pese.

Cat de acest topic facut, eu cred ca nu are nimic si ca nu merita sa fie banat. Doar pentru cateva peek-uri ii dai ban? :))

  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

10 minutes ago, Gansacu said:

Off : Dupa ce i-am dat ban mi s-a spus ca pe competitiv nu trece de 5 killuri si tu imi zici mie ca eu sunt silver si el e nu stiu ce rank ? Hai , scuteste-ma .

Off: Pai daca te-ai luat de prietenul lui vulkan logic ca iti arunca de-astea.

Demo-ul mi se pare suspect, dar nu pot spune ca are ceva 100%. Stiu totusi ca gansacu nu da ban aiurea si am incredere in decizia lui.

Editat de Stf
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frate, uite ss-uri, nu folosesc hack, am si meciuri pierdute, si castigate, uite cateva ss uri cu ultimele meciuri de compe. btw, la 1500 ore ma gandesc si eu ca stiu sa joc cat de cat cs si acu un an am fost si lem, asa ca nu ma invata tu, gansacule, cum sa joc cs go, ca nu are sens

 

Uite aici:

unknown.png

 

unknown.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@MøggýE Abia vine el si ne arata "ce bine stie sa joace", ca a fost si LEM si nu mai stiu ce, la care vi tu si zici ca in mm e "nub" si ca a avut "bulan"... =))) Am inteles.

@Mia Degeaba vi cu explicatii care nu pot fi demonstrate. Am inteles, a luat prietenul vostru ban. Acum sper sa nu vina toti aia 250+ de oameni din lista lui de prieteni sa-i ia apararea =)))

@Vulkan996 sunt niste scantei intre tine si @Gansacu? Vad ca simti ceva mai special pentru el, dar va rog nu va mai atacati de fata cu alti, neintelegerile se rezolva in privat. =))))

 

Cat despre ban, m-am uitat pe baiat de mai multe ori, are un mod mai ciudat de a juca, care trage la ochi, dar nu a avut niciodata "o faza" concreta, pentru care sa primeasca ban. Multi membri staff stiu ca nu imi dau seama daca un om "are ceva" daca nu are  macar "o faza" care sa sara in ochi, de aceea raspunsul meu la aceasta cerere penduleaza intre PRO si CONTRA UNBAN.

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si mie imi da crash demo-ul, dar cred ca stiu faza la care face referire @Gansacu. Sincer, eu nu am folosit absolut nimic si mi se pare o penibilitate sa incerci sa iti recuperezi banul dupa ce l-ai luat pe merit. Nu cred ca e suficient sa vezi doar o faza si sa spui despre cineva ca foloseste wh. Chiar nu aveam facut warmup-ul si jucam destul de rau, de aia m-am mirat cand am vazut banul. Initial credeam ca era iara unul de 30 minute cum am mai luat ca schimbam echipele (atunci nu stiam ca nu aveam voie xD ) sau ca iara stateam camp. Eu sper sa se rezolve problema asta cat de curand pentru ca nu are niciun sens banul si "cearta" asta. Din cauza demo-ului ma scoate din cs go si nu pot sa il vad, sunt singurul sau e de la demo?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nici pe mine nu ma lasa sa ma uit la demo. imi da crash cs-ul si nu pot sa ma dau cu parerea despre fazele lui ciudate, el are un rank destul de maricel in acest joc (mg1) si un rank ca acesta nu se face asa de usor (cum ar fi daca n-ai experienta mai mult de sv nu urci) plus ca am jucat multe competitive cu el si e chiar foarte curat, mai are cateva scheme dar sunt din noroc pur pt ca na, unii au noroc stii?

Si mi se pare destul de nedrept sa primeasca ban pt c-a folosit un cod pe care nici macar nu-l are.

  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci am mai multe de spus cu ocazia asta :

  1. vulkan, gansacu si restul adminilor, nu va mai certati in cererile de unban/admin/etc, aveti privat (- respectați jucătorii și adminii indiferent de grad), daca va treziti cu -1 sau remove sa stiti de ce 
  2.  nu va mai aduceti prietenii sa va ia apararea fiindca ce spun ei e egal cu 0 (ma refer la cei care fac cerere de unban)
  3. demo ul e corupt, nu ma pot uita nici eu, nici dope si nici proxy, deci iti voi da unban
  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.