Sari la conținut

Cerere Remove


Vulkan996

Postări Recomandate

Am ales sa iau aceasta decizie din cauza unuia din staff, poate mai uita sau poate nu, ca nu trebuie sa iti dai viata pe un joc.  Nu inteleg acum ca s-a facut acest mare UPDATE la CSGO, fiind free de ce sa mai joci pentru rank, sa ajugi global. Chiar daca ai PRIME sau NU ai, csgo-ul este mort si nu inteleg de ce va afecteaza asa de tare un rank.\

Pe primul cont, l-am avut la un ,,prieten'' si i l-am lasat sa imi busteze rank-ul, pana in MGE, el nu a facut asta si mi-a bagat coduri pe el.

Pe al doilea cont, sincer, am bagat eu cod pe el, stiind ca CSGO-ul moare, de ce sa nu bag si eu coduri? Nu stiu ce a fost in capul meu atunci, prin urmare imi cer scuze fata de cei ce inca mai joaca pentru rank. @Stf si multi altii.

Nu am avut niciun al treilea cont, ce zici tu @Stf.

Am avut 2 conturi, primul cu 900 de ore, iar al doilea pe care nici nu stiu ce s-a intamplat cu el acum, eu nu-l mai detin. ( am pus un email pe care l-am tinut numai sa ma conectez pe steam cu el si sa imi fac cont).

Iar acesta este al 3-lea cont.

 

@Stf Sa stii ca nu m-au deranjat cuvintele tale despre familia mea doar ca ai luat tu nu stiu ce rank-down. Sincer, nici nu mai stiu acum cat timp am jucat cu tine, si nu cred ca de ajunci pana acum cateva zile iti face chestia asta pe care ai spus-o tu. Legat de injuraturi: ,,Da-te drq de copil obosit'' si ce mi-ai mai spus tu de familie, inclusiv de parinti, nu cred ca ai fi acceptat sa ti se spuna astfel de cuvinte.

 

Bafta cu gradul, POATE o sa mai revin pe comunitate cu gradul, pana atunci o sa fiu un jucator normal pe server, doar ca sa nu te mai legi cu ceva de mine. @Stf

 

@PROXY astept remove-ul. ( si sper ca ai citit tot ceea ce am scris )

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu ti-am zis nimic de parinti sau familie, m-am luat strict de tine ca la un "roast" dar daca tu incepi sa plangi la adevar ca ti-am spus ca "esti paleta si a trebuit sa bagi hack-uri pe 2 conturi ca sa ramai tot praf" dupaia fugi de pe server si faci direct cerere de remove al gradului tau. Nici macar nu te-am injurat, ti-am zis ca esti obosit si un transpirat. Erau mai multi playeri si admini pe server care pot confirma acest fapt, faci ce vrei in continuare si iti urez bafta.

Editat de Stf
  • Haha 2
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce prostie e asta? Pentru o chestie de asta minora tu vrei remove? Serios? Ai gandit de doua ori , sau nu chiar de doua, de mai multe ori?.. Sincer e pueril daca tu vrei remove pentru un aspect ca asta. Aici uite e si vina ta , csgo a devenit un joc plin de codati , dar 300k jucatori inca se joaca acest joc si multi legit. De ce sa bagi si tu hack? Sa arati ca esti mai prost ca ei? Cu ce te ajuta ca ai bagat hack? Sa te faci mai mult de .... . Serios vorbind , nu va mai certati asa in pnm...  Alt lucru ca ai cerut boost de la un prieten. Ceri boost ca sa strici dupa aceea jocul altora? Nu e okay. Iar tu Stf nu trebuia sa te iei de el prin toate prostiile pe care le-a facut, trebuie sa fi-ti un staff unit , nu sa va jigniti. Sa va ajutati sa comunicati intre voi , nu va mai jigniti sau atacati personal (in caz ca ai spus ceva de familia lui dar ma indoiesc). Fi-ti uniti asta va zic si Sarbatori fericite! 

  • Like 1
  • Love 1

YOUTUBE | TWITCH | STEAM | TIKTOK

chX82JV.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 hour ago, PorcusorulMagic NXS.RO said:

Ce prostie e asta? Pentru o chestie de asta minora tu vrei remove? Serios? Ai gandit de doua ori , sau nu chiar de doua, de mai multe ori?.. Sincer e pueril daca tu vrei remove pentru un aspect ca asta. Aici uite e si vina ta , csgo a devenit un joc plin de codati , dar 300k jucatori inca se joaca acest joc si multi legit. De ce sa bagi si tu hack? Sa arati ca esti mai prost ca ei? Cu ce te ajuta ca ai bagat hack? Sa te faci mai mult de .... . Serios vorbind , nu va mai certati asa in pnm...  Alt lucru ca ai cerut boost de la un prieten. Ceri boost ca sa strici dupa aceea jocul altora? Nu e okay. Iar tu Stf nu trebuia sa te iei de el prin toate prostiile pe care le-a facut, trebuie sa fi-ti un staff unit , nu sa va jigniti. Sa va ajutati sa comunicati intre voi , nu va mai jigniti sau atacati personal (in caz ca ai spus ceva de familia lui dar ma indoiesc). Fi-ti uniti asta va zic si Sarbatori fericite! 

Ai dreptate, dar m-am luat de el deoarece ma ruga sa il "boostez" si am jucat multe meciuri cu el, cand si-a luat ban pe primul cont am scazut din lem in dmg, dupa cand am urcat in le iar ma scazut ca si-a luat ban pe al doilea cont si deja mi se pare nesimtire din partea lui, de ce imi mai dai invite daca tu intri sa iti iei ban? Altfel nu aveam nimic cu el cum nu am cu nimeni de pe server, vorba ta trebuie sa fim uniti cei din staff.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vulkan incearca mereu sa faca pe victima . Eu nu cred ca Stf ar fi atat de prost sa iti zica tie de familie sau de parinti . Incepi sa devii prea obosit pe jocul asta , e o chestie copilareasca sa te duci sa faci cerere remove avand in vedere ca tu mai joci pe server . Vrei doar atentie pe care cel putin din partea mea nu o sa o primesti si nu o vei primi niciodata . Toate cele bune , nu ma intereseaza daca adminezi cu mine sau nu . Fa-ti treaba si vezi-ti de treaba ta si in plus acum vreo doua luni ai facut cerere de retragere spunand ca nu iti mai petreci timpul pe pc ca e o pierdere de timp . Parerea mea e ca ceri doar atentie pe care , cum ti-am spus , de la mine nu o vei primi niciodata . Atat am avut de spus . 

Editat de Gansacu
  • Like 2
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 24 minute, Gansacu a spus:

Vulkan incearca mereu sa faca pe victima . Eu nu cred ca Stf ar fi atat de prost sa iti zica tie de familie sau de parinti . Incepi sa devii prea obosit pe jocul asta , e o chestie copilareasca sa te duci sa faci cerere remove avand in vedere ca tu mai joci pe server . Vrei doar atentie pe care cel putin din partea mea nu o sa o primesti si nu o vei primi niciodata . Toate cele bune , nu ma intereseaza daca adminezi cu mine sau nu . Fa-ti treaba si vezi-ti de treaba ta si in plus acum vreo doua luni ai facut cerere de retragere spunand ca nu iti mai petreci timpul pe pc ca e o pierdere de timp . Parerea mea e ca ceri doar atentie pe care , cum ti-am spus , de la mine nu o vei primi niciodata . Atat am avut de spus . 

Pentru ce aș vrea atenție, pentru un joc? 

Atunci când am făcut cererea aia de retragere, nu mai aveam timp in acea perioada si nu stiam daca o sa mai pot intra pe pc. Și sincer, nu mă interesează atenția ta fața de mine, sau de altcineva.

Și cu treaba cu părinții, de ce aș vrea să cer atentie? Crezi ca mi-aș băga parintii intr-o chestie d-asta aiurea fara rost? Gândeste-te.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 4 ore, PorcusorulMagic NXS.RO a spus:

Ce prostie e asta? Pentru o chestie de asta minora tu vrei remove? Serios? Ai gandit de doua ori , sau nu chiar de doua, de mai multe ori?.. Sincer e pueril daca tu vrei remove pentru un aspect ca asta. Aici uite e si vina ta , csgo a devenit un joc plin de codati , dar 300k jucatori inca se joaca acest joc si multi legit. De ce sa bagi si tu hack? Sa arati ca esti mai prost ca ei? Cu ce te ajuta ca ai bagat hack? Sa te faci mai mult de .... . Serios vorbind , nu va mai certati asa in pnm...  Alt lucru ca ai cerut boost de la un prieten. Ceri boost ca sa strici dupa aceea jocul altora? Nu e okay. Iar tu Stf nu trebuia sa te iei de el prin toate prostiile pe care le-a facut, trebuie sa fi-ti un staff unit , nu sa va jigniti. Sa va ajutati sa comunicati intre voi , nu va mai jigniti sau atacati personal (in caz ca ai spus ceva de familia lui dar ma indoiesc). Fi-ti uniti asta va zic si Sarbatori fericite! 

Nu i-am cerut eu boost lu' Stf, pur și simplu l-a invitat Bear pe Stf, sau daca imi aduc aminte, nu stiu sigur, l-am intrebat pe Stf daca joaca si intrase pe contul  cu DMG, nici vorba sa ma busteze el.

Am spus de alt "prieten" nu de pe server.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 săptămâni mai târziu...

Zici ca sunteti gagici cu discutiile astea , de asta o sa le si ignor , dar hai sa intelegem niste lucruri . 

Statistic csgo-ul nu a "murit" niciodata si nici nu o sa moara curand si asta o poate vedea oricine daca intra pe un simplu link gen https://steamcharts.com/app/730#All si lasa o secunda din ignoranta asta care ne distruge pe toti 

Codati au fost mereu pe csgo , pe shootere in general , dar daca joci jocul cum trebuie jucat ( Trust factor mare + prime ) te asigur ca nu o sa ai probleme si pana la urma ai nova sau un rank irelevant de genu , codatii tot prosti sunt asa ca mai bine decat sa stai sa plangi pe forumuri si sa te pisi pe banii parintilor tai jucand cu cod ( mare prostie ) incercand sa faci un statement care sincer nu cred ca i pasa cuiva , inveti si tu sa tragi si cum s au descurcat si altii o sa te descurci si tu .

Si oricum mi se pare o ipocrizie mare sa plangi p aici ca jocu e de cacat si altele si sa zici ca nu mai joci pe srv cand efectiv toti stim ca tu inca joci pe server 🤣

 

pe scurt hai incerca si tu sa nu mai fi asa edge lord and maybe git gud 

 

  • Like 3

 1-800-DEAD-ASS

who.%21.gif

supervillain

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.