Sari la conținut

Unmute


Bereciuc

Postări Recomandate

Salut si craciun fericit ,acum cateva zile am primit gag/mut permanent zic eu fara motive intemeiate,doar am bagat cateva melodi la sfarsit de runda ,cam odata la cateva runde,si am primit mut respectiv gag permanent,mut putea sa imi fie dat o perioada mai mare de timp nu permanent ,nu asa se procedeaza ,daca nu ma opream dupa ce imi dadea mut perioada acea ,putea sa imi dea ban cateva ore sau kick,in nici un caz mut permanent,si legat de gag ,nu stiu cum am primit sincer,nu am injurat pe nimeni si e clar ca nu pot sa bag melodi pe chat .Nu stiu cine mi-a dat mut/gag pentru ca ,pe chat nu era afisat ,dar au fost neantemeiate si asta e clar un abuz de grad .Cam atat am avut de spus ,sper sa se rezolve ,si stiu ca in trecut am mai avut probleme pe server ,dar de data asta chiar nu am facut nimic rau,plus ca unor jucatori chiar le placeau melodile =).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@iTheo0205 Cand il mai vezi pe Bereciuc ca intra pe server te invit sa verifici cate ban-uri, respectiv mute-uri/gag-uri are. Peste 16 ban-uri si 20 de silence-uri... (daca am retinut bine numerele), toate primite pentru limbaj/vorbit aiurea/muzica. Daca omul dupa atatea nu a putut sa inteleaga ce poate si ce nu poate face, parerea mea este ca admin-ul care i-a dat silence-ul a procedat corect.

 

-pwp

  • Haha 1
  • Angrry 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 oră în urmă, Greeny~ a spus:

@iTheo0205 Cand il mai vezi pe Bereciuc ca intra pe server te invit sa verifici cate ban-uri, respectiv mute-uri/gag-uri are. Peste 16 ban-uri si 20 de silence-uri... (daca am retinut bine numerele), toate primite pentru limbaj/vorbit aiurea/muzica. Daca omul dupa atatea nu a putut sa inteleaga ce poate si ce nu poate face, parerea mea este ca admin-ul care i-a dat silence-ul a procedat corect.

 

-pwp

Greeny sa iti spun o treaba ,nu injuram eu de nebun ne provocat ,nu stiu cum ,cam de fiecare data ajung sa ma cert cu admini,daca ei ma injura e ok,daca eu ii injur primesc ban ,deaia ajung mereu sa fiu banat ,pentru ca ei sunt mari smecheri cu grad si eu nu pot sa le fac nimic.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 10 ore, Bereciuc a spus:

Greeny sa iti spun o treaba ,nu injuram eu de nebun ne provocat ,nu stiu cum ,cam de fiecare data ajung sa ma cert cu admini,daca ei ma injura e ok,daca eu ii injur primesc ban ,deaia ajung mereu sa fiu banat ,pentru ca ei sunt mari smecheri cu grad si eu nu pot sa le fac nimic.

Data viitoare iti ti gura si le faci reclamatie si ai scapat 😉

  • Love 1

YOUTUBE | TWITCH | STEAM | TIKTOK

chX82JV.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 12 ore, PorcusorulMagic NXS.RO a spus:

Data viitoare iti ti gura si le faci reclamatie si ai scapat 😉

Uite chiar acum am luat ban 20 de minute pentru ca am zis salut salut ,si abea intrasem ,ce pula mea 😂😂,server cu adimini mai handicapati ca astea nu am mai vazut

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bereciuc salut.Eu ti-am dat banul,e permanent.Vii pe server te iei in gura cu bear,iti bagi si iti scoti,si apoi iesi ca sa nu iti iei ban.Nu pot sa cred ca ai o astfel de metalitate.Banul o sa ramana te asigur.Ca dovada il am pe @badBear

Editat de iTheo0205

9Fuz0ye.png

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

9 minutes ago, Bereciuc said:

Uite chiar acum am luat ban 20 de minute pentru ca am zis salut salut ,si abea intrasem ,ce pula mea 😂😂,server cu adimini mai handicapati ca astea nu am mai vazut

Nu cred ca poti sa definesti cuvantul handicapat(fara o mana/un picior/etc)

Ti se pare ca tot stafful este asa?:))Ma uimesti.

9Fuz0ye.png

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 7 minute, iTheo0205 a spus:

Nu cred ca poti sa definesti cuvantul handicapat(fara o mana/un picior/etc)

Ti se pare ca tot stafful este asa?:))Ma uimesti.

Majoritatea asa sunt , si am spus handicapat ca un cuvant retoric ,pe mine ma uimeste cata bataie de joc e pe server ,dar nu conteaza asta pemntru voi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 20 minute, iTheo0205 a spus:

Bereciuc salut.Eu ti-am dat banul,e permanent.Vii pe server te iei in gura cu bear,iti bagi si iti scoti,si apoi iesi ca sa nu iti iei ban.Nu pot sa cred ca ai o astfel de metalitate.Banul o sa ramana te asigur.Ca dovada il am pe @badBear

Ce vorbesti ma tu ,el m-a injurat si eu i-am raspuns ,el ma provocat am tot serverul martor,cu cine crezi tu ca vorbesti,ma pis pe el de urs prost ca el cauta scandal

Editat de Bereciuc
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 4 minute, iTheo0205 a spus:

Ti-a spus si porcusorul.Nu vii si ii raspunzi.Ii faci reclamatie.Eu mi-am facut treaba<3

Pai daca nu ia nimeni oricum masuri cu ce ma mai ajuta,si stai linistit ca nu am permanent ban sau nu ar trebui sa am

Editat de Bereciuc
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 3 minute, Dope BoosteD a spus:

Terminatule? Nu ti se pare ca ai cam mult tupeu ia spune? ti-am dat si eu ban si gag/mute de nu stiu cate ori din cauza ca ai un comportament ce lasa de dorit.Ban-ul ramane:D bafta

 

t/c

Nu ramane nimic ,daca era cu un motiv mai ziceam ,da meritam pe spusele mele dar acum e un abuz ,si nu mai face pe istetul daca nu ai fost de fata ,daca erai acolo stiai ca nu meritam ban ,bafta si tie

Editat de Bereciuc
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.