Sari la conținut

cerere unban : Haicaemoca


haicaemoca

Postări Recomandate

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deoarece pica serverul incontinuu la 10-20 minute am uitat sa dau mereu demo, dar:

1) ai cont nou si esti gamesense incarnat, pur si simplu nu aveai de unde sa ii stii exact locatia prin zid si mai ales un glont fix pe cap "random"

2)la faza cand ti-ai luat ban l-am pus special pe greeny dupa wall-ul pe cache pe mid in minutul 1 si tu apari random sa dai "check" cu scoutu fix pe capul lui intr.un spot retardat rau cand aveai bomba in A ca CT. M-am saturat sa vad copii transpirati care folosesc wall pe fata si dupa mai fac si cerere de unban.

 

Editat de Stf
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

CONTRA UNBAN

Dupa cum a zis si Stf, eram si eu pe server in momentul in care ai primit ban-ul. Sincer, iti dadeam eu daca nu o facea el, multe faze dubioase frate...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1) ai cont nou si esti gamesense incarnat, pur si simplu nu aveai de unde sa ii stii exact locatia prin zid si mai ales un glont fix pe cap "random"

 

Pai e cont nou pentru ca sincer nu prea m-a interesat cs go, am  jucat mai mult 1.6( mult prea mult 8000 + ore) si cs go cracuit nu asa mult ce e drept. Dar am  zis acum cu zilele libere de la munca incerca cs go la insistentele unor colegi de munca  , am  intrat pe serverul vostru ca mai e plin si pe seara.

Glontul ala random nu era random deloc pentru pur si simplu am  spamat awp cum era gata glontul nu mi-am  schibat pozitia  sau viteza de tras , nu poti sa zici ca pe Cache sa spamezi midul e  ceva iesit din comun.

 

2)la faza cand ti-ai luat ban l-am pus special pe greeny dupa wall-ul pe cache pe mid in minutul 1 si tu apari random sa dai "check" cu scoutu fix pe capul lui intr.un spot retardat rau cand aveai bomba in A ca CT. M-am saturat sa vad copii transpirati care folosesc wall pe fata si dupa mai fac si cerere de unban.

 

 Cred ca m-ai incurcat nu am  avut seringa pe mid  era awp cel putin nu imi aduc aminte.

Nu sunt copil  si sunt prea batran sa ma enervez si sa traspir :)) .

 

 

Am  jucat si cand erau alti admini si ti-am zis si tie sa dai sm_esp in consola sa nu se vada in chat. Daca aveam ceva sa ascund il ascundeam. 

Am dat pe u@ vreo 4 care jucau cu cod , multi admini on de asta am  ales sa joc pe serverul asta pe pe altu nu prea poti.

 

CONTRA UNBAN

Dupa cum a zis si Stf, eram si eu pe server in momentul in care ai primit ban-ul. Sincer, iti dadeam eu daca nu o facea el, multe faze dubioase frate...

 

Perfect atunci ai tu un demo

 

 

Oricum  prea  multa vorba imi fac alt cont  , sau gasesc alt server cand o sa mai joc zilele astea , pana la anu  oricum nu mai apuc.

Toate bune 

 

Edit.

@Stf

Eu știam că dacă nu ai demo nu dai ban.

Daca tu crezi că cineva care juca cu cod se mai chinuia să facă cerere de unban , când un cont nou de Steam durează 2 min. să îl creezi.

Am înțeles oricum se da ban fara demo pro/contra pe nimic ,și hai sa ne bazam că poate nu face cerere de unban că un cont e ușor de făcut.

Te-ai simțit atacat degeaba .

Atat am avut de zis treabă trebuie sa fie simpla dar din ce am citit pe forum aici e o mare drama 

"Pe vremea mea "  venea cererea de unban / dovezi/ iar apoi pro sau contra . 

Nu sunt eu mare putoi sa va zic cum se procedează (scriu aici și realizez că e degeaba, ..)

Editat de haicaemoca
Răspuns
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

24 minutes ago, haicaemoca said:

1) ai cont nou si esti gamesense incarnat, pur si simplu nu aveai de unde sa ii stii exact locatia prin zid si mai ales un glont fix pe cap "random"

 

Pai e cont nou pentru ca sincer nu prea m-a interesat cs go, am  jucat mai mult 1.6( mult prea mult 8000 + ore) si cs go cracuit nu asa mult ce e drept. Dar am  zis acum cu zilele libere de la munca incerca cs go la insistentele unor colegi de munca  , am  intrat pe serverul vostru ca mai e plin si pe seara.

Glontul ala random nu era random deloc pentru pur si simplu am  spamat awp cum era gata glontul nu mi-am  schibat pozitia  sau viteza de tras , nu poti sa zici ca pe Cache sa spamezi midul e  ceva iesit din comun.

 

2)la faza cand ti-ai luat ban l-am pus special pe greeny dupa wall-ul pe cache pe mid in minutul 1 si tu apari random sa dai "check" cu scoutu fix pe capul lui intr.un spot retardat rau cand aveai bomba in A ca CT. M-am saturat sa vad copii transpirati care folosesc wall pe fata si dupa mai fac si cerere de unban.

 

 Cred ca m-ai incurcat nu am  avut seringa pe mid  era awp cel putin nu imi aduc aminte.

Nu sunt copil  si sunt prea batran sa ma enervez si sa traspir :)) .

 

 

Am  jucat si cand erau alti admini si ti-am zis si tie sa dai sm_esp in consola sa nu se vada in chat. Daca aveam ceva sa ascund il ascundeam. 

Am dat pe u@ vreo 4 care jucau cu cod , multi admini on de asta am  ales sa joc pe serverul asta pe pe altu nu prea poti.

 

CONTRA UNBAN

Dupa cum a zis si Stf, eram si eu pe server in momentul in care ai primit ban-ul. Sincer, iti dadeam eu daca nu o facea el, multe faze dubioase frate...

 

Perfect atunci ai tu un demo

 

 

Oricum  prea  multa vorba imi fac alt cont  , sau gasesc alt server cand o sa mai joc zilele astea , pana la anu  oricum nu mai apuc.

Toate bune 

 

 

Si alea 8k+ ore sunt pe youtube sau unde? ca nu le ai pe cont. Daca imi arati ca ai gamesense atat de mare incat noi suntem siguri ca ai wall, frate ai pro unban din toata inima si chiar scuze personale de la mine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.