Sari la conținut

Reclamatie Stf


Lextzo

Postări Recomandate

Nick:Lextzo

Nick Admin: Stf sau cum ii zice

Data:16/12/2018

Harta:de_cache

Detalii: Bun , am intrat pe server sa ma mai joc si am vrut sa imi pun un skin.. in loc sa apas pe tasta v [pe tasta v am eu chat-ul] , am apasat pe c [ pe c am bind cu UnitiHacks.com] , si dupa 5 minute mi-a dat ban pentru hack. [ bindul cu unity il folosesc doar in meciurile de compe sau wing sa fac misto de alti playeri ca ma hack ]

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 hour ago, PROXY said:

ban-ul e acordat pt reclama la hack. ("- reclama de orice fel, fie în nume, chat sau la microfon este strict interzisă [ban permanent]")

Daca mai are Stf ceva de adaugat, este bine venit.
 

Regula e regula

9Fuz0ye.png

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu te-a pus nimeni sa ai bindul acela. In general dam ban instant cum vedem in chat scris de la un anumit cod.

 

Bafta in continuare, eu as fi pentru unban doar pentru faptul ca stiu cum e sa ai bind cu un cod si sa-l apesi din greseala si dupa te trezesti cu ban.

 

 

 

                                                                                                                                     76561198972966269.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa cum ai zis tu ca ai bind-ul ca sa faci misto de "aia" pe mm, asa ai primit si ban-ul asta, tot la misto. Ai CONTRA din partea mea, va trebuie bind-uri, sunteti buni. S-au mai luat atatea ban-uri pentru chestia asta. Stf nu a procedat gresit.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

3 hours ago, badBear said:

contra, nu ai ce cauta cu binduri, ti am zis de ieri, asa ca bafta, 5 euro la sound pt unban

 

4 hours ago, PROXY said:

ban-ul e acordat pt reclama la hack. ("- reclama de orice fel, fie în nume, chat sau la microfon este strict interzisă [ban permanent]")

Daca mai are Stf ceva de adaugat, este bine venit.
 

↕️

banul rămâne, ți ai făcut o cu mâna ta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.