Sari la conținut

Unban xXx


V0dkkka

Postări Recomandate

12 hours ago, Greeny~ said:

Incearca sa dezvolti... esti la al doilea ban fratele meu. 

Pai nu am ce sa dezvolt. Habar nu am ce a fost asa iesit din comun incat sa primesc ban. Daca dadeam prin smoke/flash sau mai stiu eu ce, dezvoltam dar pur si simplu nu stiu ce ar fi de dezvoltat. Daca exista ceva in demo, sa se puna intrebari si eu raspund. Cam asta este tot ceea ce pot sa spun, si sper sa fii multumit.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

https://we.tl/t-TbwavDeCtN

 

mi se pare suspect de aimlock si esp, prea i se duce tinta fix pe player neckpoint sau chestpoint. a mai fost o faza nu am prins in demo, ca fix dupa faza aia am dat drumu. era pe mirage pe mid si pusese tinta pe un player window si i-a sarit tinta in dreapta apoi stanga apoi pe player dar playeru era mort desi el a tras in alta directe.

 

eram mai multi admini care am zis asta aseara si eu ti-am dat ban nu am stat la discutii. e a doua oara cand iei ban.

descrie situatia: penibila, singurul penibil esti tu, invata sa respecti cererea si sa o faci cu bun simt. astept sa isi dea si altii cu parerea cum ar fi dope, plajerik, gansacu cu privire la demo si se poate lua si autodemo(pentru admini)

Editat de badBear
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

27 minutes ago, badBear said:

mi se pare suspect de aimlock si esp, prea i se duce tinta fix pe player neckpoint sau chestpoint. a mai fost o faza nu am prins in demo, ca fix dupa faza aia am dat drumu. era pe mirage pe mid si pusese tinta pe un player window si i-a sarit tinta in dreapta apoi stanga apoi pe player dar playeru era mort desi el a tras in alta directe.

 

 

contra ⤴️

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pro unban,

Din demo din ce am stat pe el cand juca nu avea nimic 

 

Edit.

Citat

mi ai spus ca nu merge esp decio oricum e la ghici.

Fara esp daca nu joaca de-a dreptul nesimtit nu ai cum sa  fi 100% sigur ca are wall

Am  stat si eu spectate pe el  , Parerea mea e ca nu are nimic

 

Nu stiu cum e moda asta de sa da ban fara demo.

Editat de Sneaky_mode
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 36 minute, Sneaky_mode a spus:

Pro unban,

Din demo din ce am stat pe el cand juca nu avea nimic 

 

Edit.

Fara esp daca nu joaca de-a dreptul nesimtit nu ai cum sa  fi 100% sigur ca are wall

Am  stat si eu spectate pe el  , Parerea mea e ca nu are nimic

 

Nu stiu cum e moda asta de se da ban fara demo.

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 1 minut, Sneaky_mode a spus:

 

este autodemo oricum, eu doar te citam pe tine pt faza de esp. oricum inca mi se pare suspect de aimlock si wh. mai statea si cate 20-30 secunde cand vedea admini la spec sa scoata hacku

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Contra, am stat 11 runde la spec pe el doar ca sa descopar ca 1 runda isi baga silent aim iar 3-4 runde statea cuminte dupa ca sa nu para suspect. Ori e shroud si se activeaza o data la 4 runde ca are cooldown ori are hack

  • Like 3
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

On 10/28/2018 at 3:33 PM, badBear said:

https://we.tl/t-TbwavDeCtN

mi se pare suspect de aimlock si esp, prea i se duce tinta fix pe player neckpoint sau chestpoint. a mai fost o faza nu am prins in demo, ca fix dupa faza aia am dat drumu. era pe mirage pe mid si pusese tinta pe un player window si i-a sarit tinta in dreapta apoi stanga apoi pe player dar playeru era mort desi el a tras in alta directe.

 

Din demo nu inteleg ce suspect as putea fi.

1 runda cand mor mid, i-am tras in 'oua'

2 runda il stiam pe ala casa din cauza ca a tras cu UMP-ul , si dupa ce a dat coechipierul meu smoke mid, ma asteptam sa iasa usor din smoke, prin partea stanga. Apoi a inceput sa alerge si am tras in el. 

 

Totusi, neckpoint sau chestpoint? Cred ca nu inteleg. Normal se trage la picioare sau pe langa?

Si totusi, de ce va plangeti ca nu merge ESP-ul atata timp cat aveti sunet?

 

Legat de mirage, imi aduc aminte ca voiam sa intru conector (from T side) si era unul la geam cu awp si ma asteptam sa iasa. M-am uitat conector si imi aduc aminte ca am tras dupa cineva, apoi m-am retras in speranta ca iese cel de la geam. A iesit si in timp ce am tras in el, l-am auzit si pe cel de pe short care tragea intr-un coechipier din top mid. In acelasi timp a intrat unul conector si a inceput sa traga in mine.  

 

Daca 1 este geam eu care sunt jos ce vad? Chest sau head. 

Daca 2 vine din short sa ma vada pe mine in mid (in groapa aia) ce vad? Cap, ulterior chest (arms).

Daca 3 vine conector si se pune in cur, unde trag? 

 

Ca sunt la al doilea ban? Asta nu este motiv de 'contra' , lol.

 

 

In rest sunt doar pareri.

@Sneaky_mode mersi ca iti exprimi parerea sincer si nu te lasi influentat de altele fara sa vezi cu ochii tai adevarul.

 

 

Editat de V0dkkka
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La 29.10.2018 la 14:57, V0dkkka a spus:

 

Din demo nu inteleg ce suspect as putea fi.

1 runda cand mor mid, i-am tras in 'oua'

2 runda il stiam pe ala casa din cauza ca a tras cu UMP-ul , si dupa ce a dat coechipierul meu smoke mid, ma asteptam sa iasa usor din smoke, prin partea stanga. Apoi a inceput sa alerge si am tras in el. 

 

Totusi, neckpoint sau chestpoint? Cred ca nu inteleg. Normal se trage la picioare sau pe langa?

Si totusi, de ce va plangeti ca nu merge ESP-ul atata timp cat aveti sunet?

 

Legat de mirage, imi aduc aminte ca voiam sa intru conector (from T side) si era unul la geam cu awp si ma asteptam sa iasa. M-am uitat conector si imi aduc aminte ca am tras dupa cineva, apoi m-am retras in speranta ca iese cel de la geam. A iesit si in timp ce am tras in el, l-am auzit si pe cel de pe short care tragea intr-un coechipier din top mid. In acelasi timp a intrat unul conector si a inceput sa traga in mine.  

 

Daca 1 este geam eu care sunt jos ce vad? Chest sau head. 

Daca 2 vine din short sa ma vada pe mine in mid (in groapa aia) ce vad? Cap, ulterior chest (arms).

Daca 3 vine conector si se pune in cur, unde trag? 

 

Ca sunt la al doilea ban? Asta nu este motiv de 'contra' , lol.

 

 

In rest sunt doar pareri.

@Sneaky_mode mersi ca iti exprimi parerea sincer si nu te lasi influentat de altele fara sa vezi cu ochii tai adevarul.

 

 

a intrat iar pe alt cont cu numele zgubisnax si pe contul cu xXx avea deja numele zgubisnax la history. apoi dupa ce i am dat ban pe ala a intrat si pe contul vodkkka si i am dat ban direct ca baietasu asta exagereaza.

https://we.tl/t-1KjlY7iEuB demo cand a intrat cu numele zgubisnax azi

dovada ca are 3 conturi dar cu aceleasi nume la indigo https://imgur.com/a/Pd44TAq

dovada nume bannuri https://imgur.com/a/iYdZ6iX

Editat de badBear
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

https://wetransfer.com/downloads/412cf416466ca57d8e1bf52b0c07544720181104143439/0c5618

Am intrat, ca imi merge bine serverul, nu ca altele unde nu poti juca.

Si da, am 3 conturi dintre care 2 ale mele. De ce am atatea? Pentru ca prietenii au rank-uri mici si nu puteam sa joc cu ei cu rank-ul foarte mare, pentru ca ei nu reuseau sa faca nimic. Partea interesanta este ca din toate 3, nu am nici un vac ban sau game ban. Tu ai unul, si cu game ban de 11 zile.  Nu stiu care dintre noi 'exagereaza' . 

GameBan = The developer can only impose restrictions consistent with VAC, such as preventing online play and/or prevent the trading of items for that game.

Good job 'admin' cheater.

 

EDIT: A cheater will always be a cheater. 

Ai vazut ca nu faci fata alora, ai ales sa bagi cod, in loc sa te dezvolti singur. Asa faci la orice joc. In cazul de fata, daca cineva joaca mai bine ca tine, ii dai ban. Simplu.

Editat de V0dkkka
pentru a nu face spam.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 săptămâni mai târziu...
  • snd a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.