Sari la conținut

Reclamatie abi alent


badBear

Postări Recomandate

Nick: badBear
Nick admin: abi talent
Data și ora evenimentului:16:00-17:00
Harta: dust2 + overpass
Detalii: Deci baietasul asta se ia la cearta cu mine pe dust 2, da change team, ii explic ca e ratat si ca il fac ratat pentru felul cum se comporta si el isi baga pula isi baga tot ce prinde ma ameninta, se da mare baiat, mare killer de craiova, alte ineptisme d'astea, apoi pe overpass la discutie s-a alaturat Senzor, ironizand comportamentul lui. abi talent i-a dat gag fara motiv, doar pentru niste ironii scrise in chat.
Dovezi: https://imgur.com/a/ESs6s76  5 ss uri aratand ce spune senzor si cum abi talent ii da gag din frustrare abuzand de admin
Alte precizări: Amenintari+injurii la adresa mea cat si a lui plajerik

Editat de badBear
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A da, in dovezile alea nu se vede nimic :)), ce vorbim noi pe facebook nu are legatura cu jocul, ca sa stii pe viitor. De plajerik nu am zis nimic din cate se poate vedea in ss-ul tau, sau sunt eu orb.. Cu plajerik chiar am inceput sa glumesc si sa fac caterinca..... Gag-ul lui senzor i l-am dat deoarece a zis ca ma domina prostia si ma "ironiza" in continuu, cu toate ca el nu avea nicio legatura cu noi.

Editat de Erik Mihai
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

v-am spus ca sunteti ratati. atat.

 

Edit: in ss uri arat dovada cum ca Senzor nu te a injurat cu nimic si tu i ai dat gag pentru ca esti frustrat ca te ironiza

 

Normal ca ce vorbim pe fb e in particular, dar suntem colegi de staff, pe server ai bagat si scos puli, desi eu ti am zis doar ratat, ai zis ca futi bati dregi pisi, dar eu ti am zis doar ca esti ratat si un da-te-n pula mea. Atata timp cat te crezi mare sula de bascula fara sa dovedesti vreo ceva, ramai ratat.

Editat de badBear
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

52 minutes ago, badBear said:

v-am spus ca sunteti ratati. atat.

 

Edit: in ss uri arat dovada cum ca Senzor nu te a injurat cu nimic si tu i ai dat gag pentru ca esti frustrat ca te ironiza

 

Normal ca ce vorbim pe fb e in particular, dar suntem colegi de staff, pe server ai bagat si scos puli, desi eu ti am zis doar ratat, ai zis ca futi bati dregi pisi, dar eu ti am zis doar ca esti ratat si un da-te-n pula mea. Atata timp cat te crezi mare sula de bascula fara sa dovedesti vreo ceva, ramai ratat.

Coaie tu ai owner si te crezi mare pui de jmek ? =)) I auzi "imediat te zbor " dar cine esti tu ma sa zbori .Controleaza te ca deja ai prins tupeu nu uita ca ai primit odata ban pentru limbaj daca ai owner nu inseamna ca poti ofensa in halu asta . 

  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • snd a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.