Sari la conținut

[Prezentare] Denisia ^♥^


Denisia

Postări Recomandate

  • Prenume » Denisia
  • Vârsta » 17
  • Locația » Bacau
  • Ocupație » Liceeana
  • Hobby-uri și pasiuni »  Baschet (10 ani) Karate (9 ani) Fotbal (6 ani) Tenis (4ani) Muzica(2ani)
  • Nick CS » Denisia, Dinny & Dede
  • Mod preferat » CS:GO
  • Steam ( On/Off ) » On (dn19ro)
  • De unde ai auzit de noi? » :D
  • Acordă o notă comunității » 10 :P
  • Contact » Skype: denysa12129
  • Alte detalii » Sunt o fire creativă, sociabilă, îmi place să glumesc și să rad  (când e nevoie). Îmi place să ascult lucruri interesante pe care cineva le povestește, nu mă plictisesc așa ușor și plus la asta, cand te afli într-o companie cu mine, niciodată nu-ți va fi urat, pentru că sunt foarte energică și mereu predispusă să încing atmosfera :))) .
    Îmi place să
    ascult muzică,cant  , să dansez, să desenez –> (din păcate n-am făcut asta demult pentru că nu prea am avut timp). Îmi place să scriu, SĂ SCRIU … poezii, proza pe blog unde-mi „aștern” minuțios întreg sufletul  și simt cum devin  liberă. Îmi place să vorbesc cu prietenii, să-i fac să zambească!  Să vorbim de greșeli… Sunt iertătoare, pot să trec cu vederea unele lucruri, doar dacă acea persoană merită cu adevărat. Aș putea să vă spun mai multe, dar renunț, pentru că astfel numele  *Denisia* nu va mai avea acel sens profund în care eu mă regăsesc! :wub:
  • Like 1

👑💣❤When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better! 😈🔥🔫

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bun venit pe comunitatea noastră.

 ggH2zNB.png Official Facebook Page | atT79Aa.png Official Steam Group | 8uVxNGm.png Official GameTracker Clan

b_350_20_121217_121217_E76336_E76336.png

TeamSpeak3 EVICT ROMÂNIA: TS.EVICT.RO

De specificat că nu răspund la cereri în privat, doar contracost.

Pentru orice problemă întâmpinată, rog contactarea în privat pe forum sau pe serverul de teamspeak3 [ts.evict.ro]

Pentru asistență se recomandă contactarea membrilor administrativi în privat sau accesarea canalului de [Asistență Tehnică]

(forum)

CERERI DNS | BUY SERVERS | STAFF | PREZINTĂ-TE

(about me)

GALLERY | STEAM | TUMBLR | INSTAGRAM

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine ai venit !

Owner GOARENA.EVICT.RO and STARS.EVICT.RO

http://www.gametracker.com/server_info/188.212.100.115:27015/

CsGo Rank: MGE

Super Moderator : Evict.ro

█■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■ ABOUT ME ■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■█ 
➤I am 14 y/o, I live in Romania and I love playing games. My favourite games are CS:GO And Paladins ! 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.