Sari la conținut

Reclamatie Future


Vegeta

Postări Recomandate

Nick: Kakashi
Nick admin:LQFuture

Data și ora evenimentului:28.03.2018,15:22
Harta: dust2
Detalii:Jucam linistit pe server i-am zis lui future noob si el mi-a dat ban 30 de min. Astept dovezi pentru care chiar meritam ban de 30
Dovezi: https://evict.eu/go/index.php/bans#451

Alte precizări:Nu am alte precizari.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In opinia mea cuvantul "noob" spus unui admin nu e o jignire uriasa cat sa ii dau ban 30, da mute,gag,silence merita, dar nu ban consider ca a cam luat ban degeaba. Daca are future alte dovezi care sa demonstreze faza ca merita ban atunci retrag tot ce am zis!

red dead redemption 2 sniper GIF by Rockstar Games

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu cine i-a zis lui ca se da ban 30 de minute cu motivul "stop" pe asa ceva. Pro warn/-1 .

 

 

 

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu  se da nici mute pentru ca ii zici "noob" adica incepator Propun remove. Serverul nu are nevoie de admini ca astia.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pro reclamatiei, merita remove din cauza ca in ultima vreme tot cauta sa faca lucruri care sa-l avantajeze, pe langa VIP.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Future primește remove din funcția de admin, o să îi rămână vip-ul, pentru că a donat pentru el.

T/C.

  • Like 2
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Smookey a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.