Sari la conținut

TheAssassinRO

Veteran
  • Număr conținut

    1.063
  • Înregistrat

  • Ultima Vizită

  • Zile Câștigate

    5

TheAssassinRO a câștigat ziua ultima dată pe Mai 9 2023

TheAssassinRO a avut cel mai apreciat conținut!

3 Urmăritori

Despre TheAssassinRO

  • Dată Naștere 12.05.2005

Metode de contact

  • Instagram
    Nope
  • Steam
    e la profil
  • Discord
    TheAssassinRO#8626

PC Specs & Gear

  • CPU
    AMD Ryzen 5 3500U
  • GPU
    AMD Radeon Vega 8
  • RAM
    Samsung 8GB DDR4 2666mHz
  • Disk
    SSD Intel 512GB
  • Monitor
    14 inch FHD :D
  • Mouse
    Marvo Scorpion M207
  • OS
    Windows 10 Home

Vizitatori Recenți Profil

3.948 citiri profil

Realizările lui TheAssassinRO

Veteran

Veteran (13/14)

  • Very Popular Rar
  • Reacting Well
  • Week One Done
  • One Month Later
  • One Year In

Insigne recente

393

Reputație Comunitate

  1. tentativa de bg,nu e cine stie ce
  2. x inca 2 bg dupa app 2 ani xD
  3. bannere discord rez 1366x768 x x x
  4. wallpaper nou: e a 2-a oara cand il refac de la 0 din cauza bug-ului de la photoshop cu save-urile
  5. ok,logo-urile astea sunt geniale,imi plac mult dar textul la avatatele astea nu prea da bine incearca alte fonturi ,efecte pe text,pozitionari,gradient-uri,dimensiuni etc intelegi tu kw!
  6. imi place blurul la avatare,da o senzatie placuta ochiului,dar incearca sa te apuci si de lucrat la text/brush/efecte sau poti sa te apuci de rendering :)) kw!
  7. t/c,cerere respinsa oricum nu indeplinea nr de posturi deci degeaba
  8. dupa 10 ani de cand nu am mai facut o lucrare cu brush,am zis sa incerc si eu asta: x x x x
  9. TheAssassinRO

    hiro gallery

    imi plac super mult blurul si efectele de pe avatare,dar mai ai putin de lucrat la text. kw!!
  10. wow ce revenire surprinzatoare avem aici :)) sugesti: -iti sugerez sa mai lucrezi la text,incearca diferite fonturi pana vezi cada bine,foseste efecte -pune textul secundar pe sharp(inafara cand ai font wendy sau 04b03) -pune si ceva efecte ce se potrivesc pe stilul avatarului -mai lucreaza unpic la blur,mai scade din exposure ca parca e prea mult kw!
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.