Sari la conținut

TheviperEM

Veteran
  • Număr conținut

    175
  • Înregistrat

  • Ultima Vizită

Metode de contact

  • Steam
    https://steamcommunity.com/profiles/76561198365748560

PC Specs & Gear

  • CPU
    Procesor Intel Kaby Lake, Core i5 7600K 3.8GHz box
  • GPU
    Placa video GIGABYTE GeForce GTX 1050 Ti OC 4GB GDDR5 128-bit
  • RAM
    Memorie Corsair Vengeance LPX Red 16GB DDR4 2400MHz CL16 Dual Channel Kit
  • Placă de bază
    ROG STRIX (idk)
  • Cooler
    Cooler Procesor Deepcool Maelstrom 240T Red
  • Fans
    Segotep
  • Disk
    Hard disk Seagate BarraCuda 2TB SATA-III 7200RPM 64MB
  • PSU
    Sursa nJoy Woden 750, 750W Real Power, PFC Activ, 80 Plus Gold
  • Case
    Carcasa Segotep Warship Eva Red, MiddleTower, fara sursa, Rosu/Negru
  • Monitor
    Monitor Gaming LED IPS LG 25", UltraWide, UWHD 2K, 2 x HDMI, Flicker Safe, 25UM58-P,
  • Keyboard
    Tastatura gaming LOGITECH Prodigy G213 RGB, US INT Layout
  • Mouse
    Mouse Gaming Razer Abyssus V2
  • Pad
    Mouse pad Marvo G23
  • Headset
    Casti gaming HyperX Alpha
  • OS
    Windows 10 pro

Vizitatori Recenți Profil

1.309 citiri profil

Realizările lui TheviperEM

Community Regular

Community Regular (8/14)

  • First Post
  • Collaborator
  • Reacting Well
  • Conversation Starter
  • Week One Done

Insigne recente

25

Reputație Comunitate

  1. La multi ani snd, sa ai grija de tine!!
  2. Propun scaderea timpului de testare al vipului la 5 minute el fiind 10 minute, deoarece se abuzeaza de beneficii. Se dropeaza automate si toti care au vip test pe fiecare zi 10 min fac ravagii cu auto. Ar fi ok sa dropeze alte arme dar nu auto. Sau sa se scada beneficiul de bani la vip test.
  3. TheviperEM

    cerere up URL

    Contra Nu are respect de colegii din staff (lbj vulgar si foarte recalcitrant) + nu stie sa foloseasca comenzile: ex: mapa: cache la squeaky mai precis Long A un baiat (echipa T) a vrut sa dea save iar el a aplicat slay. Strict parerea mea.
  4. Tip [avatar(forum sau steam)/semnatura/banner/etc]:avatar steam Text principal:VIPER Text secundar [usp.ro]daca se poate nu Dimensiuni:specifice steam Stock/Render/Tema[obligatoriu]:in genul acestuia:https://imgur.com/0c2Wvzg Alte precizari:In genul celui de mai sus dar sa fie albastru.Multumesc!
  5. @TwiX Astept un raspuns de sambata.
  6. La multi ani! Multa sanatate si poate mai vorbim si noi ca in ultimul timp nu ne-am auzit
  7. TheviperEM

    Vand PUBG

    *Nume pe forum:TheviperEM *Produsul scos la vânzare: PUBG (steam) *Descriere produs:Cont pubg steam parola , email tot . Are VAC pe cs go nu are treaba cu pubg , pubg-ul merge perfect ! Contul a fost al verisorului meu l-am cumparat mai de mult si m-am plictisit de PUBG nu e de mine ... *Modalitate de plată:PaySafeCard (only) *Preţ produs:5 euro *Date de contact:discord: TheviperEM#0370 Steam: TheviperEM ! *Dovadă produs (ss) : Mai multe informati pe privat .
  8. Nick: TheviperEM Nick admin: URL Data și ora evenimentului:27.06.2020 in jur de 13:00 Harta: Cache Detalii:Eram pe server si vorbeam cu un baiat de cod si vine nervosu' asta si incepe sa ma injure sa se ia de mine ca nu stiu sa administrez, amenintari de genul ca raman fara grad si o sa primesc warnuri, in timpul meciului se muta la echipa mea si incepe sa ma ia la rost si sa traga in mine(troll). Dovezi: https://imgur.com/OuaL9JN Alte precizări:Nu cred ca este corect sa ameninte un helper care este de maxim 2luni pe server pe cineva cu o vechime de 1 an jumatate si cu grad superior.
  9. TheviperEM

    Avatare USP

    As dori avatar steam cu text-ul: VIPER si TheviperEM sau THEVIPEREM.Mersi!
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.